JUWENALIA 2008 - 17 maja 2008 WIELKA PARADA STUDENTÓW

Samorząd Studentów WIT, serdecznie zaprasza wszystkich studentów naszej uczelni do udziału w Wielkiej Paradzie Studentów która odbędzie się w dniu 17 maja 2008(start o godz. 9.00 z placu Teatralnego). W paradzie wystąpią m.im.: Dżem,Wilki, IRA, Indios Bravos oraz Farrel Got. Przewidzianych jest wiele atrakcji, a także darmowe koszulki z logiem WIT!
Szczegóły na stronie internetowej samorządu http://samorzad.wit.edu.pl/ oraz na www.juwenalia.waw.pl

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019