JUWENALIA 2008 - 17 maja 2008 WIELKA PARADA STUDENTÓW

Samorząd Studentów WIT, serdecznie zaprasza wszystkich studentów naszej uczelni do udziału w Wielkiej Paradzie Studentów która odbędzie się w dniu 17 maja 2008(start o godz. 9.00 z placu Teatralnego). W paradzie wystąpią m.im.: Dżem,Wilki, IRA, Indios Bravos oraz Farrel Got. Przewidzianych jest wiele atrakcji, a także darmowe koszulki z logiem WIT!
Szczegóły na stronie internetowej samorządu http://samorzad.wit.edu.pl/ oraz na www.juwenalia.waw.pl

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.