KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

WIT objął patronatem naukowym wydarzenie promujące informatykę wśród uczniów KODeREK.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Szkoły Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27, ul. Ostrobramska 72, Warszawa.

Ze swojej strony przygotowaliśmy:

• Warsztaty WIT-Koderek, które poprowadzi dr Anna Pogorzelec
  • Pokaz drukarki 3D, który zrealizuje nasz student Maciej Kupidura
  • Pokaz grafiki 3D - w tej roli Konrad Dylski www.dylski3d.com.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia www.koderek.edu.pl.

Dla uczestników zajęć będzie dostępna darmowa kawiarenka (kawa, herbata, ciastka).

Na pokazy i zajęcia otwarte (zaznaczone na zielono w agendzie) nie trzeba się rejestrować. Każdy ma wstęp.

Zapraszamy do udziału z dziećmi lub z wnukami.

KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.