KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

WIT objął patronatem naukowym wydarzenie promujące informatykę wśród uczniów KODeREK.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Szkoły Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27, ul. Ostrobramska 72, Warszawa.

Ze swojej strony przygotowaliśmy:

• Warsztaty WIT-Koderek, które poprowadzi dr Anna Pogorzelec
  • Pokaz drukarki 3D, który zrealizuje nasz student Maciej Kupidura
  • Pokaz grafiki 3D - w tej roli Konrad Dylski www.dylski3d.com.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia www.koderek.edu.pl.

Dla uczestników zajęć będzie dostępna darmowa kawiarenka (kawa, herbata, ciastka).

Na pokazy i zajęcia otwarte (zaznaczone na zielono w agendzie) nie trzeba się rejestrować. Każdy ma wstęp.

Zapraszamy do udziału z dziećmi lub z wnukami.

KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.