KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

WIT objął patronatem naukowym wydarzenie promujące informatykę wśród uczniów KODeREK.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Szkoły Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27, ul. Ostrobramska 72, Warszawa.

Ze swojej strony przygotowaliśmy:

• Warsztaty WIT-Koderek, które poprowadzi dr Anna Pogorzelec
  • Pokaz drukarki 3D, który zrealizuje nasz student Maciej Kupidura
  • Pokaz grafiki 3D - w tej roli Konrad Dylski www.dylski3d.com.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia www.koderek.edu.pl.

Dla uczestników zajęć będzie dostępna darmowa kawiarenka (kawa, herbata, ciastka).

Na pokazy i zajęcia otwarte (zaznaczone na zielono w agendzie) nie trzeba się rejestrować. Każdy ma wstęp.

Zapraszamy do udziału z dziećmi lub z wnukami.

KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.