KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

WIT objął patronatem naukowym wydarzenie promujące informatykę wśród uczniów KODeREK.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Szkoły Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27, ul. Ostrobramska 72, Warszawa.

Ze swojej strony przygotowaliśmy:

• Warsztaty WIT-Koderek, które poprowadzi dr Anna Pogorzelec
  • Pokaz drukarki 3D, który zrealizuje nasz student Maciej Kupidura
  • Pokaz grafiki 3D - w tej roli Konrad Dylski www.dylski3d.com.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia www.koderek.edu.pl.

Dla uczestników zajęć będzie dostępna darmowa kawiarenka (kawa, herbata, ciastka).

Na pokazy i zajęcia otwarte (zaznaczone na zielono w agendzie) nie trzeba się rejestrować. Każdy ma wstęp.

Zapraszamy do udziału z dziećmi lub z wnukami.

KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.