KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

WIT objął patronatem naukowym wydarzenie promujące informatykę wśród uczniów KODeREK.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Szkoły Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27, ul. Ostrobramska 72, Warszawa.

Ze swojej strony przygotowaliśmy:

• Warsztaty WIT-Koderek, które poprowadzi dr Anna Pogorzelec
  • Pokaz drukarki 3D, który zrealizuje nasz student Maciej Kupidura
  • Pokaz grafiki 3D - w tej roli Konrad Dylski www.dylski3d.com.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia www.koderek.edu.pl.

Dla uczestników zajęć będzie dostępna darmowa kawiarenka (kawa, herbata, ciastka).

Na pokazy i zajęcia otwarte (zaznaczone na zielono w agendzie) nie trzeba się rejestrować. Każdy ma wstęp.

Zapraszamy do udziału z dziećmi lub z wnukami.

KODeREK: Impreza łącząca profesjonalistów i uczniów

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.