Kolokwia habilitacyjne naszych pracowników w Instytucie Badań Systemowych PAN

Dn. 21.12.2006 r. w Instytucie Badań Systemowych PAN odbyły się kolokwia habilitacyjne naszych pracowników - wykładowców Wydziału Informatyki: Dr. Przemysława Grzegorzewskiego nt:"Wspomaganie decyzji w warunkach niepewności. Metody statystyczne dla nieprecyzyjnych danych" oraz dr.Sławomira Zadrożnego nt:" Zapytania nieprecyzyjne i lingwistyczne podsumowania baz danych".

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.