Kolokwia habilitacyjne naszych pracowników w Instytucie Badań Systemowych PAN

Dn. 21.12.2006 r. w Instytucie Badań Systemowych PAN odbyły się kolokwia habilitacyjne naszych pracowników - wykładowców Wydziału Informatyki: Dr. Przemysława Grzegorzewskiego nt:"Wspomaganie decyzji w warunkach niepewności. Metody statystyczne dla nieprecyzyjnych danych" oraz dr.Sławomira Zadrożnego nt:" Zapytania nieprecyzyjne i lingwistyczne podsumowania baz danych".

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.