Kolokwia habilitacyjne naszych pracowników w Instytucie Badań Systemowych PAN

Dn. 21.12.2006 r. w Instytucie Badań Systemowych PAN odbyły się kolokwia habilitacyjne naszych pracowników - wykładowców Wydziału Informatyki: Dr. Przemysława Grzegorzewskiego nt:"Wspomaganie decyzji w warunkach niepewności. Metody statystyczne dla nieprecyzyjnych danych" oraz dr.Sławomira Zadrożnego nt:" Zapytania nieprecyzyjne i lingwistyczne podsumowania baz danych".

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.