Komitet Informatyki PAN wysoko ocenia pozycję naukową nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Informatyki

W rankingu uczelni prowadzących kierunek "Informatyka" w roku 2008 opracowanym przez Komitet Informatyki Polskiej Akademii Nauk, Wydział Informatyki WSISiZ w kategorii "pozycja naukowa kadry" znalazł się wśród najlepszych Uczelni w kraju. http://www.ki.pan.pl/images/stories/zdjecia/ranking_09/wykres4.png

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.