Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską

Biuro Informacji Kredytowej organizuje już II edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską, na temat: „Informacja w Procesie Zarządzania Ryzykiem”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o roli informacji w procesie zarządzania ryzykiem oraz, co bardzo ważne, budowanie pozytywnych relacji między instytucjami rynku finansowego i absolwentami szkół wyższych.

Konkurs obejmuje prace magisterskie i doktorskie obronione, które zostały obronione w terminie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. z oceną dobrą bądź wyższą. Zwycięzców wyłoni Jury, które tworzą profesorowie oraz wybitni praktycy, uznani specjaliści w dziedzinie ekonomii i bankowości.

Szczegółowy opis sposobu zgłaszania prac (wraz z kartą zgłoszenia), procesu oceny zamieszczone są w regulaminie na stronie internetowej www.bik.pl/konkurs.

Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską
www.bik.pl/bik/konkurs

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.