Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską

Biuro Informacji Kredytowej organizuje już II edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską, na temat: „Informacja w Procesie Zarządzania Ryzykiem”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o roli informacji w procesie zarządzania ryzykiem oraz, co bardzo ważne, budowanie pozytywnych relacji między instytucjami rynku finansowego i absolwentami szkół wyższych.

Konkurs obejmuje prace magisterskie i doktorskie obronione, które zostały obronione w terminie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. z oceną dobrą bądź wyższą. Zwycięzców wyłoni Jury, które tworzą profesorowie oraz wybitni praktycy, uznani specjaliści w dziedzinie ekonomii i bankowości.

Szczegółowy opis sposobu zgłaszania prac (wraz z kartą zgłoszenia), procesu oceny zamieszczone są w regulaminie na stronie internetowej www.bik.pl/konkurs.

Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską
www.bik.pl/bik/konkurs

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!