Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską

Biuro Informacji Kredytowej organizuje już II edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską, na temat: „Informacja w Procesie Zarządzania Ryzykiem”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o roli informacji w procesie zarządzania ryzykiem oraz, co bardzo ważne, budowanie pozytywnych relacji między instytucjami rynku finansowego i absolwentami szkół wyższych.

Konkurs obejmuje prace magisterskie i doktorskie obronione, które zostały obronione w terminie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. z oceną dobrą bądź wyższą. Zwycięzców wyłoni Jury, które tworzą profesorowie oraz wybitni praktycy, uznani specjaliści w dziedzinie ekonomii i bankowości.

Szczegółowy opis sposobu zgłaszania prac (wraz z kartą zgłoszenia), procesu oceny zamieszczone są w regulaminie na stronie internetowej www.bik.pl/konkurs.

Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską
www.bik.pl/bik/konkurs

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii