Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską

Biuro Informacji Kredytowej organizuje już II edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską, na temat: „Informacja w Procesie Zarządzania Ryzykiem”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o roli informacji w procesie zarządzania ryzykiem oraz, co bardzo ważne, budowanie pozytywnych relacji między instytucjami rynku finansowego i absolwentami szkół wyższych.

Konkurs obejmuje prace magisterskie i doktorskie obronione, które zostały obronione w terminie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. z oceną dobrą bądź wyższą. Zwycięzców wyłoni Jury, które tworzą profesorowie oraz wybitni praktycy, uznani specjaliści w dziedzinie ekonomii i bankowości.

Szczegółowy opis sposobu zgłaszania prac (wraz z kartą zgłoszenia), procesu oceny zamieszczone są w regulaminie na stronie internetowej www.bik.pl/konkurs.

Konkurs BIK na najlepszą pracę magisterską
www.bik.pl/bik/konkurs

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!