Konkurs dla studentów z fantastycznymi nagrodami

Citi Handlowy nie dość że zapłaci za najlepszy innowacyjny pomysł to jeszcze zaprosi na staż autora najlepszego rozwiązania. Konkurs trwa do 31 marca 2009 roku. Konkurs zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki – 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu będzie mógł wykazać się swoją pomysłowością przy wdrażaniu własnego pomysłu. Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2000 zł. Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość. Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm…. Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi… Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier… a także, kto wie, zmienić oblicze polskiej bankowości.
Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.