Konkurs dla studentów z fantastycznymi nagrodami

Citi Handlowy nie dość że zapłaci za najlepszy innowacyjny pomysł to jeszcze zaprosi na staż autora najlepszego rozwiązania. Konkurs trwa do 31 marca 2009 roku. Konkurs zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki – 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu będzie mógł wykazać się swoją pomysłowością przy wdrażaniu własnego pomysłu. Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2000 zł. Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość. Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm…. Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi… Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier… a także, kto wie, zmienić oblicze polskiej bankowości.
Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.