Konkurs dla studentów z fantastycznymi nagrodami

Citi Handlowy nie dość że zapłaci za najlepszy innowacyjny pomysł to jeszcze zaprosi na staż autora najlepszego rozwiązania. Konkurs trwa do 31 marca 2009 roku. Konkurs zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki – 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu będzie mógł wykazać się swoją pomysłowością przy wdrażaniu własnego pomysłu. Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2000 zł. Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość. Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm…. Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi… Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier… a także, kto wie, zmienić oblicze polskiej bankowości.
Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.