Konkurs dla studentów z fantastycznymi nagrodami

Citi Handlowy nie dość że zapłaci za najlepszy innowacyjny pomysł to jeszcze zaprosi na staż autora najlepszego rozwiązania. Konkurs trwa do 31 marca 2009 roku. Konkurs zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki – 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu będzie mógł wykazać się swoją pomysłowością przy wdrażaniu własnego pomysłu. Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2000 zł. Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość. Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm…. Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi… Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier… a także, kto wie, zmienić oblicze polskiej bankowości.
Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.