Konkurs „Kierunki zamawiane 2012” - projekt WIT dla kierunku Informatyka został zakwalifikowany do realizacji

Dnia 18 czerwca 2012 NCBiR ogłosił wyniki tegorocznego konkursu na kierunki zamawiane. Z radością informujemy, że projekt Wydziału Informatyki został bardzo dobrze oceniony i znalazł się na wysokim, 52 miejscu listy rankingowej.

Realizacja programu obejmuje :

• stypendia dla studentów studiów stacjonarnych kierunku Informatyka w wysokości 1000 zł miesięcznie, pokrywające z naddatkiem opłaty za studia,
  • otwarcie nowej specjalnościTechnologie Internetowe”,
  • dodatkowe kursy certyfikacyjne,
  • staże krajowe i zagraniczne u liczących się na rynku pracodawców.

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.