Konkurs „Kierunki zamawiane 2012” - projekt WIT dla kierunku Informatyka został zakwalifikowany do realizacji

Dnia 18 czerwca 2012 NCBiR ogłosił wyniki tegorocznego konkursu na kierunki zamawiane. Z radością informujemy, że projekt Wydziału Informatyki został bardzo dobrze oceniony i znalazł się na wysokim, 52 miejscu listy rankingowej.

Realizacja programu obejmuje :

• stypendia dla studentów studiów stacjonarnych kierunku Informatyka w wysokości 1000 zł miesięcznie, pokrywające z naddatkiem opłaty za studia,
  • otwarcie nowej specjalnościTechnologie Internetowe”,
  • dodatkowe kursy certyfikacyjne,
  • staże krajowe i zagraniczne u liczących się na rynku pracodawców.

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019