Konkurs „Kierunki zamawiane 2012” - projekt WIT dla kierunku Informatyka został zakwalifikowany do realizacji

Dnia 18 czerwca 2012 NCBiR ogłosił wyniki tegorocznego konkursu na kierunki zamawiane. Z radością informujemy, że projekt Wydziału Informatyki został bardzo dobrze oceniony i znalazł się na wysokim, 52 miejscu listy rankingowej.

Realizacja programu obejmuje :

• stypendia dla studentów studiów stacjonarnych kierunku Informatyka w wysokości 1000 zł miesięcznie, pokrywające z naddatkiem opłaty za studia,
  • otwarcie nowej specjalnościTechnologie Internetowe”,
  • dodatkowe kursy certyfikacyjne,
  • staże krajowe i zagraniczne u liczących się na rynku pracodawców.

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.