Konkurs Mazda Design 2018 - reVISION

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że właśnie wystartowała kolejna, dziewiąta edycja cenionego konkursu dla młodych projektantów: Mazda Design 2018, tym razem pod hasłem „Revision”. Tematem konkursowych zadań są: pojazd - osobisty środek transportu, obiekt architektoniczny - garaż dla koncepcyjnego modelu Mazda Vision Coupe oraz znak graficzny - uniwersalny znak promocyjny lub plakat.
Mazda Design 2018 - reVISION

Mazda Design 2018 – Revision to kolejna odsłona znanego konkursu projektowego, który nagradza najlepsze, nowoczesne projekty z dziedziny designu.

Tegoroczny konkurs, tak jak poprzedni, skierowany jest do studentów i absolwentów szkół artystycznych, technicznych i projektowych.

Więcej informacji: Konkurs Mazda Design 2018

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.