Konkurs Mazda Design 2018 - reVISION

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że właśnie wystartowała kolejna, dziewiąta edycja cenionego konkursu dla młodych projektantów: Mazda Design 2018, tym razem pod hasłem „Revision”. Tematem konkursowych zadań są: pojazd - osobisty środek transportu, obiekt architektoniczny - garaż dla koncepcyjnego modelu Mazda Vision Coupe oraz znak graficzny - uniwersalny znak promocyjny lub plakat.
Mazda Design 2018 - reVISION

Mazda Design 2018 – Revision to kolejna odsłona znanego konkursu projektowego, który nagradza najlepsze, nowoczesne projekty z dziedziny designu.

Tegoroczny konkurs, tak jak poprzedni, skierowany jest do studentów i absolwentów szkół artystycznych, technicznych i projektowych.

Więcej informacji: Konkurs Mazda Design 2018

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.