Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Minister środowiska ogłosił konkurs dla studentów kierunków artystycznych na projekt logo Szczytu Klimatycznego ONZ (tzw. COP 24), którego Polska będzie gospodarzem
Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Konkurs na logo konferencji COP24 jest skierowany do studentów kierunków artystycznych. Zwycięski projekt będzie stanowił podstawę do opracowania całego systemu identyfikacji wizualnej konferencji.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska.

Uczestnicy

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca status studenta uczelni artystycznej lub kierunku artystycznego w obszarze sztuki.

Nagroda

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 12 000 zł brutto.

Termin przyjmowania zgłoszeń

Na prace Ministerstwo Środowiska czeka do 7 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Srodowiska

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.