Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Minister środowiska ogłosił konkurs dla studentów kierunków artystycznych na projekt logo Szczytu Klimatycznego ONZ (tzw. COP 24), którego Polska będzie gospodarzem
Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Konkurs na logo konferencji COP24 jest skierowany do studentów kierunków artystycznych. Zwycięski projekt będzie stanowił podstawę do opracowania całego systemu identyfikacji wizualnej konferencji.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska.

Uczestnicy

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca status studenta uczelni artystycznej lub kierunku artystycznego w obszarze sztuki.

Nagroda

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 12 000 zł brutto.

Termin przyjmowania zgłoszeń

Na prace Ministerstwo Środowiska czeka do 7 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Srodowiska

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019