Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Minister środowiska ogłosił konkurs dla studentów kierunków artystycznych na projekt logo Szczytu Klimatycznego ONZ (tzw. COP 24), którego Polska będzie gospodarzem
Konkurs na logo konferencji klimatycznej COP24

Konkurs na logo konferencji COP24 jest skierowany do studentów kierunków artystycznych. Zwycięski projekt będzie stanowił podstawę do opracowania całego systemu identyfikacji wizualnej konferencji.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska.

Uczestnicy

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca status studenta uczelni artystycznej lub kierunku artystycznego w obszarze sztuki.

Nagroda

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 12 000 zł brutto.

Termin przyjmowania zgłoszeń

Na prace Ministerstwo Środowiska czeka do 7 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Srodowiska

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.