Konkurs na Najlepszego Studenta RP "Primus Inter Pares"

Konkurs PRIMUS INTER PARES to najważniejsze wydarzenie środowiska akademickiego w kraju. To coroczne wyłonienie oraz nagrodzenie studentów w całej Polsce, którzy poza wysoką średnią (min. 4,53) poszczycić się mogą dodatkowymi osiągnięciami w murach swej uczelni lub poza nią.
Są to m.in. referaty, publikacje, odczyty, wnioski racjonalizatorskie, działalność w organizacjach studenckich, udział w wymianach zagranicznych.
Tegoroczna edycja Konkursu jest już czterdziestą drugą w historii. W 2011 roku chcemy jeszcze szerzej rozpropagować idee Konkursu, dotrzeć do nowych środowisk studenckich oraz zapewnić wysoki poziom i oryginalność zgłoszonych wniosków konkursowych. Bezapelacyjnie Konkurs przyczyni się do promocji osiągnięć studentów danej uczelni oraz zachęci młodzież do aktywnej postawy na polu działalności naukowej, społecznej i kulturalnej.

Tryb przebiegu Konkursu w roku 2011 zakłada zakończenie etapów uczelnianych do dnia 15 maja 2011, następnie wybór laureatów uczelnianych i okręgowych oraz podsumowanie Konkursu na uroczystym Finale Regionalnym, który odbędzie się w czerwcu 2011 w Warszawie. Rozstrzygnięcie etapu Ogólnopolskiego planowane jest w listopadzie. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.primus-inter-pares.pl oraz primus.zsp.waw.pl.

Równolegle do konkursu głównego przeprowadzana jest tzw. część branżowa, która wyłania i nagradza spośród wszystkich zgłoszeń, najlepszych studentów przyporządkowanych do kilkunastu kategorii według kierunku studiów. W ten sposób wyłonieni zostaną Eksperci jak: prawnik, lekarz, ekolog, artysta, sportowiec, ekonomista, informatyk, pedagog, historyk, lingwista, PR-owiec, inżynier, dziennikarz.

Zgłoszenia do konkursu, wraz z formularzem zgłoszeniowym przyjmujemy do 15 maja 2011 pod adresem: ul. Mokotowska 48, 00-543 Warszawa

Więcej informacji na stronach:
www.primus-inter-pares.pl
primus.zsp.waw.pl

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.