Konkurs na Najlepszego Studenta RP "Primus Inter Pares"

Konkurs PRIMUS INTER PARES to najważniejsze wydarzenie środowiska akademickiego w kraju. To coroczne wyłonienie oraz nagrodzenie studentów w całej Polsce, którzy poza wysoką średnią (min. 4,53) poszczycić się mogą dodatkowymi osiągnięciami w murach swej uczelni lub poza nią.
Są to m.in. referaty, publikacje, odczyty, wnioski racjonalizatorskie, działalność w organizacjach studenckich, udział w wymianach zagranicznych.
Tegoroczna edycja Konkursu jest już czterdziestą drugą w historii. W 2011 roku chcemy jeszcze szerzej rozpropagować idee Konkursu, dotrzeć do nowych środowisk studenckich oraz zapewnić wysoki poziom i oryginalność zgłoszonych wniosków konkursowych. Bezapelacyjnie Konkurs przyczyni się do promocji osiągnięć studentów danej uczelni oraz zachęci młodzież do aktywnej postawy na polu działalności naukowej, społecznej i kulturalnej.

Tryb przebiegu Konkursu w roku 2011 zakłada zakończenie etapów uczelnianych do dnia 15 maja 2011, następnie wybór laureatów uczelnianych i okręgowych oraz podsumowanie Konkursu na uroczystym Finale Regionalnym, który odbędzie się w czerwcu 2011 w Warszawie. Rozstrzygnięcie etapu Ogólnopolskiego planowane jest w listopadzie. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.primus-inter-pares.pl oraz primus.zsp.waw.pl.

Równolegle do konkursu głównego przeprowadzana jest tzw. część branżowa, która wyłania i nagradza spośród wszystkich zgłoszeń, najlepszych studentów przyporządkowanych do kilkunastu kategorii według kierunku studiów. W ten sposób wyłonieni zostaną Eksperci jak: prawnik, lekarz, ekolog, artysta, sportowiec, ekonomista, informatyk, pedagog, historyk, lingwista, PR-owiec, inżynier, dziennikarz.

Zgłoszenia do konkursu, wraz z formularzem zgłoszeniowym przyjmujemy do 15 maja 2011 pod adresem: ul. Mokotowska 48, 00-543 Warszawa

Więcej informacji na stronach:
www.primus-inter-pares.pl
primus.zsp.waw.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.