Konkurs na projekt koszulki WIT

Zapraszamy naszych studentów do wzięcia udziału w konkursie na projekt koszulki promocyjnej! Do wygrania nagroda ufundowana przez WIT w kwocie: 500zł!

Konkurs trwa od 21 stycznia 2013 r. do 8 lutego 2013 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Uwaga ! Konkurs ma charakter zamknięty i adresowany jest do studentów WIT.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.