Konkurs na projekt koszulki WIT

Zapraszamy naszych studentów do wzięcia udziału w konkursie na projekt koszulki promocyjnej! Do wygrania nagroda ufundowana przez WIT w kwocie: 500zł!

Konkurs trwa od 21 stycznia 2013 r. do 8 lutego 2013 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Uwaga ! Konkurs ma charakter zamknięty i adresowany jest do studentów WIT.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.