Konkurs programistyczny – Atrakcyjne nagrody

Interesujesz się programowaniem? Technologia IBM Power nie jest Ci obca? Jesteś studentem i chciałbyś odbyć staż w jednej z największych na świecie firm informatycznych?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań – weź udział w konkursie „Unikalność, niezawodność – najlepsza aplikacja dla IBM Power”.

Etap I – wyślij zgłoszenie na kreatywne wykorzystanie funkcjonalności IBM Power.

Etap II – zrealizuj swój projekt i stwórz aplikację na udostępnionym przez IBM środowisku.

Wygraj płatny staż w IBM Polska lub wyjazd na międzynarodową konferencję Common w Wiedniu!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 31.12.2011!

Regulamin konkursu, zgłoszenia oraz szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji znajdziesz na stronie ibm.com/systems/pl/konkurspower

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!