Konkurs programistyczny – Atrakcyjne nagrody

Interesujesz się programowaniem? Technologia IBM Power nie jest Ci obca? Jesteś studentem i chciałbyś odbyć staż w jednej z największych na świecie firm informatycznych?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań – weź udział w konkursie „Unikalność, niezawodność – najlepsza aplikacja dla IBM Power”.

Etap I – wyślij zgłoszenie na kreatywne wykorzystanie funkcjonalności IBM Power.

Etap II – zrealizuj swój projekt i stwórz aplikację na udostępnionym przez IBM środowisku.

Wygraj płatny staż w IBM Polska lub wyjazd na międzynarodową konferencję Common w Wiedniu!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 31.12.2011!

Regulamin konkursu, zgłoszenia oraz szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji znajdziesz na stronie ibm.com/systems/pl/konkurspower

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.