Konkurs programistyczny – Atrakcyjne nagrody

Interesujesz się programowaniem? Technologia IBM Power nie jest Ci obca? Jesteś studentem i chciałbyś odbyć staż w jednej z największych na świecie firm informatycznych?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań – weź udział w konkursie „Unikalność, niezawodność – najlepsza aplikacja dla IBM Power”.

Etap I – wyślij zgłoszenie na kreatywne wykorzystanie funkcjonalności IBM Power.

Etap II – zrealizuj swój projekt i stwórz aplikację na udostępnionym przez IBM środowisku.

Wygraj płatny staż w IBM Polska lub wyjazd na międzynarodową konferencję Common w Wiedniu!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 31.12.2011!

Regulamin konkursu, zgłoszenia oraz szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji znajdziesz na stronie ibm.com/systems/pl/konkurspower

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.