Konkurs programistyczny – Atrakcyjne nagrody

Interesujesz się programowaniem? Technologia IBM Power nie jest Ci obca? Jesteś studentem i chciałbyś odbyć staż w jednej z największych na świecie firm informatycznych?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań – weź udział w konkursie „Unikalność, niezawodność – najlepsza aplikacja dla IBM Power”.

Etap I – wyślij zgłoszenie na kreatywne wykorzystanie funkcjonalności IBM Power.

Etap II – zrealizuj swój projekt i stwórz aplikację na udostępnionym przez IBM środowisku.

Wygraj płatny staż w IBM Polska lub wyjazd na międzynarodową konferencję Common w Wiedniu!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 31.12.2011!

Regulamin konkursu, zgłoszenia oraz szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji znajdziesz na stronie ibm.com/systems/pl/konkurspower

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.