Konkurs „Wygraj eurobank”

15 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rusza pierwsza edycja konkursu "Wygraj eurobank". Po raz pierwszy w Polsce można wygrać bank! Pod hasłem "Wygraj eurobank!" rusza wyjątkowy konkurs adresowany do młodych, przedsiębiorczych osób. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu biznesplanu poprowadzenia placówki bankowej. Na autora najlepszego biznesplanu czeka wyjątkowa nagroda - zostanie właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku! Na laureatów II i III miejsca czekają zaś granty, które pomogą im w wystartowaniu własnego bankowego biznesu. Organizatorem konkursu jest eurobank, lider innowacji na rynku finansowym, od lat zaangażowany w promocję młodej przedsiębiorczości. Partnerem akcji są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.
Termin spotkania informacyjnego: 15 października 2008 r. godz. 11:45 Szkoła Głowna Handlowa aula nr 2, budynek C Al. Niepodległości, róg Madalińskiego w Warszawie

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.