Konkurs „Wygraj eurobank”

15 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rusza pierwsza edycja konkursu "Wygraj eurobank". Po raz pierwszy w Polsce można wygrać bank! Pod hasłem "Wygraj eurobank!" rusza wyjątkowy konkurs adresowany do młodych, przedsiębiorczych osób. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu biznesplanu poprowadzenia placówki bankowej. Na autora najlepszego biznesplanu czeka wyjątkowa nagroda - zostanie właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku! Na laureatów II i III miejsca czekają zaś granty, które pomogą im w wystartowaniu własnego bankowego biznesu. Organizatorem konkursu jest eurobank, lider innowacji na rynku finansowym, od lat zaangażowany w promocję młodej przedsiębiorczości. Partnerem akcji są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.
Termin spotkania informacyjnego: 15 października 2008 r. godz. 11:45 Szkoła Głowna Handlowa aula nr 2, budynek C Al. Niepodległości, róg Madalińskiego w Warszawie

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!