Konkurs „Wygraj eurobank”

15 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rusza pierwsza edycja konkursu "Wygraj eurobank". Po raz pierwszy w Polsce można wygrać bank! Pod hasłem "Wygraj eurobank!" rusza wyjątkowy konkurs adresowany do młodych, przedsiębiorczych osób. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu biznesplanu poprowadzenia placówki bankowej. Na autora najlepszego biznesplanu czeka wyjątkowa nagroda - zostanie właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku! Na laureatów II i III miejsca czekają zaś granty, które pomogą im w wystartowaniu własnego bankowego biznesu. Organizatorem konkursu jest eurobank, lider innowacji na rynku finansowym, od lat zaangażowany w promocję młodej przedsiębiorczości. Partnerem akcji są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.
Termin spotkania informacyjnego: 15 października 2008 r. godz. 11:45 Szkoła Głowna Handlowa aula nr 2, budynek C Al. Niepodległości, róg Madalińskiego w Warszawie

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.