Konkurs „Wygraj eurobank”

15 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rusza pierwsza edycja konkursu "Wygraj eurobank". Po raz pierwszy w Polsce można wygrać bank! Pod hasłem "Wygraj eurobank!" rusza wyjątkowy konkurs adresowany do młodych, przedsiębiorczych osób. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu biznesplanu poprowadzenia placówki bankowej. Na autora najlepszego biznesplanu czeka wyjątkowa nagroda - zostanie właścicielem wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych placówki franczyzowej eurobanku! Na laureatów II i III miejsca czekają zaś granty, które pomogą im w wystartowaniu własnego bankowego biznesu. Organizatorem konkursu jest eurobank, lider innowacji na rynku finansowym, od lat zaangażowany w promocję młodej przedsiębiorczości. Partnerem akcji są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.
Termin spotkania informacyjnego: 15 października 2008 r. godz. 11:45 Szkoła Głowna Handlowa aula nr 2, budynek C Al. Niepodległości, róg Madalińskiego w Warszawie

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.