Kurs typografii komputerowej

Zapraszamy wszystkich chętnych na KURS TYPOGRAFII KOMPUTEROWEJ. Kurs obejmuje wykłady na temat zasad typografii oraz warsztaty praktyczne w oparciu o programy: Adobe Illustrator oraz FontLab Studio 5.0. (profesjonalny program do projektowania fontów).
Kurs poprowadzi wybitny typograf Franciszek Otto, projektant krojów pism, laureat trzeciej i czwartej edycji konkursu International Digital Type Design Contest, organizowanego przez firmę Linotype.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Kurs obejmuje 21 godzin lekcyjnych (7 spotkań po 3 godziny).
Po ukończeniu kursu każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Start: 12 marzec 2011

Więcej informacji (pdf)

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.