Kursy wyrównawcze dla maturzystów powtarzających nową maturę!

Rozpoczynamy zapisy na kursy wyrównawcze z matematyki, które rozpoczną się we wrześniu b.r. Przeznaczone są one dla maturzystów zdających w styczniu 2006 r. egzamin poprawkowy w ramach nowej matury. Kursy odbędą się na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym, obydwa w wymiarze 40 godzin. Koszt kazdego kursu: 250 zł. Kwota 250 zł zostanie odliczona od  wpisowego osobom, które po zdaniu matury podejmą studia w naszej uczelni. Więcej informacji oraz zapisy: rekrutacja@wit.edu.pl oraz pod nr. tel.: (22) 836 26 26.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.