Kursy wyrównawcze dla maturzystów powtarzających nową maturę!

Rozpoczynamy zapisy na kursy wyrównawcze z matematyki, które rozpoczną się we wrześniu b.r. Przeznaczone są one dla maturzystów zdających w styczniu 2006 r. egzamin poprawkowy w ramach nowej matury. Kursy odbędą się na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym, obydwa w wymiarze 40 godzin. Koszt kazdego kursu: 250 zł. Kwota 250 zł zostanie odliczona od  wpisowego osobom, które po zdaniu matury podejmą studia w naszej uczelni. Więcej informacji oraz zapisy: rekrutacja@wit.edu.pl oraz pod nr. tel.: (22) 836 26 26.

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.