Kursy wyrównawcze dla maturzystów powtarzających nową maturę!

Rozpoczynamy zapisy na kursy wyrównawcze z matematyki, które rozpoczną się we wrześniu b.r. Przeznaczone są one dla maturzystów zdających w styczniu 2006 r. egzamin poprawkowy w ramach nowej matury. Kursy odbędą się na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym, obydwa w wymiarze 40 godzin. Koszt kazdego kursu: 250 zł. Kwota 250 zł zostanie odliczona od  wpisowego osobom, które po zdaniu matury podejmą studia w naszej uczelni. Więcej informacji oraz zapisy: rekrutacja@wit.edu.pl oraz pod nr. tel.: (22) 836 26 26.

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.