10, 11 kwietnia 2009 - Dni Rektorskie

Uprzejmie informujemy, że decyzją Rektora w dniach 10 i 11 kwietnia br. (piątek,sobota) będą nieczynne m.in. rektorat, dziekanaty, kwestura, biuro ds. studenckich, administracja sieci uczelnianej, biblioteka oraz biuro ds. współpracy z zagranicą.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.