10 lat współpracy WIT i CISCO Academy

Firma Cisco Systems została utworzona w 1984 roku przez grupę informatyków Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii, poszukujących prostej metody łączenia różnych systemów komputerowych. Obecnie Cisco jest międzynarodowym koncernem.
W 1997 roku Cisco Systems uruchomiła Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program - CNAP), który w Polsce realizowany jest od 2000 roku we współpracy z ponadgimnazjalnymi szkołami średnimi oraz uczelniami wyższymi.

Rozpoczęliśmy współpracę z CISCO w 2003 roku. Przeszkoliliśmy 400 osób. W dowód uznania otrzymaliśmy od twórców programu w

10 Years of Active Participation 2012

W 2019 roku organizujemy po raz kolejny kursy CISCO w ramach Akademii WIT. Zapisz się teraz i zostań specjalistą sieci komputerowych.