15 maja br. zapraszamy studentów i wykładowców na wykład otwarty pt: "Outsourcing jako element strategii przedsiębiorstwa".

Referat wygłosi pan Rafał Strzelecki, Prezes Zarządu firmy Extor. Wykład odbędzie się w sali G001 w godzinach 14:00 - 15:00 w budynku WSISiZ przy ul. Gizów 6.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.