Marcin Gerstenberger - Pierwszy Hacker Rzeczypospolitej

Marcin Gerstenberger - Pierwszy Hacker Rzeczypospolitej! Zwycięzcą tegorocznej edycji "Pierwszego Hackera Rzeczypospolitej" został Marcin Gerstenberger z Wrzesni. Spośród ponad 10 tysięcy uczestników konkursu Marcin najszybciej i najlepiej rozwiązał poszczególne zadania i zdobył łącznie 346 punktów.

Marcin ma 19 lat. Od października br. rozpoczyna studia biologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Do pozostałych zainteresowań Marcina, obok informatyki i biologii, należy psychologia a także militaria, przede wszystkim II wojna światowa. Serdecznie gratulujemy Marcinowi zwycięstwa w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!