Marcin Gerstenberger - Pierwszy Hacker Rzeczypospolitej

Marcin Gerstenberger - Pierwszy Hacker Rzeczypospolitej! Zwycięzcą tegorocznej edycji "Pierwszego Hackera Rzeczypospolitej" został Marcin Gerstenberger z Wrzesni. Spośród ponad 10 tysięcy uczestników konkursu Marcin najszybciej i najlepiej rozwiązał poszczególne zadania i zdobył łącznie 346 punktów.

Marcin ma 19 lat. Od października br. rozpoczyna studia biologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Do pozostałych zainteresowań Marcina, obok informatyki i biologii, należy psychologia a także militaria, przede wszystkim II wojna światowa. Serdecznie gratulujemy Marcinowi zwycięstwa w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.