Masz pomysł na biznes? – STOISKO INFORMACYJNE AIP WSISiZ JUŻ W SOBOTĘ 13.12.08

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na STOISKO INFORMACYJNE AIP WSISiZ dnia 13.12.08 (sobota) w godz. 10:30 – 15:30 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania ul. Gizów 6, 2 piętro (koło portierni)
Bliższe informacje Na stoisku będzie można dowiedzieć się między innymi o tym: - czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości - jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej firmy pod skrzydłami naszej Fundacji A także: - zdobyć informacje o Konkursie na Biznesplany i wypełnić formularz konkursowy - zdobyć informacje o Konkursie „Wygraj swój Eurobank” Zapraszamy, Zespół AIP WSISiZ www.aiptech.pl

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.