Masz pomysł na biznes? – STOISKO INFORMACYJNE AIP WSISiZ JUŻ W SOBOTĘ 13.12.08

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na STOISKO INFORMACYJNE AIP WSISiZ dnia 13.12.08 (sobota) w godz. 10:30 – 15:30 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania ul. Gizów 6, 2 piętro (koło portierni).
Bliższe informacje Na stoisku będzie można dowiedzieć się między innymi o tym: - czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości - jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej firmy pod skrzydłami naszej Fundacji A także: - zdobyć informacje o Konkursie na Biznesplany i wypełnić formularz konkursowy - zdobyć informacje o Konkursie „Wygraj swój Eurobank” Zapraszamy, Zespół AIP WSISiZ www.aiptech.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.