MEDIALNE MAZOWSZE - WIT w strefie wystawienniczej TARGÓW

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych startupów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Na Targach Medialne Mazowsze WIT zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października korzystają studenci Kierunku Grafika.

Targi Medialne Mazowsze to jedyna multimedialna impreza w Polsce, na której poczujesz prawdziwie startupową atmosferę, dowiesz się, jak założyć własny biznes i przeniesiesz w wirtualną rzeczywistość za sprawą rewolucyjnych gogli Oculus Rift.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, kilkanaście prezentacji i wykładów! To wszystko w industrialnej przestrzeni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz świeżo wyremontowanym kinie Elektronik!

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)

GODZINY OTWARCIA

Sobota (22 listopada), 10:00 – 19:00 Niedziela (23 listopada), 10:00 – 17:00

WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Więcej informacji: Targi Medialne Mazowsze

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.