MEDIALNE MAZOWSZE - WIT w strefie wystawienniczej TARGÓW

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych startupów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Na Targach Medialne Mazowsze WIT zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października korzystają studenci Kierunku Grafika.

Targi Medialne Mazowsze to jedyna multimedialna impreza w Polsce, na której poczujesz prawdziwie startupową atmosferę, dowiesz się, jak założyć własny biznes i przeniesiesz w wirtualną rzeczywistość za sprawą rewolucyjnych gogli Oculus Rift.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, kilkanaście prezentacji i wykładów! To wszystko w industrialnej przestrzeni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz świeżo wyremontowanym kinie Elektronik!

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)

GODZINY OTWARCIA

Sobota (22 listopada), 10:00 – 19:00 Niedziela (23 listopada), 10:00 – 17:00

WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Więcej informacji: Targi Medialne Mazowsze

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.