MEDIALNE MAZOWSZE - WIT w strefie wystawienniczej TARGÓW

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych startupów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Na Targach Medialne Mazowsze WIT zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października korzystają studenci Kierunku Grafika.

Targi Medialne Mazowsze to jedyna multimedialna impreza w Polsce, na której poczujesz prawdziwie startupową atmosferę, dowiesz się, jak założyć własny biznes i przeniesiesz w wirtualną rzeczywistość za sprawą rewolucyjnych gogli Oculus Rift.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, kilkanaście prezentacji i wykładów! To wszystko w industrialnej przestrzeni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz świeżo wyremontowanym kinie Elektronik!

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)

GODZINY OTWARCIA

Sobota (22 listopada), 10:00 – 19:00 Niedziela (23 listopada), 10:00 – 17:00

WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Więcej informacji: Targi Medialne Mazowsze

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019