MEDIALNE MAZOWSZE - WIT w strefie wystawienniczej TARGÓW

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych startupów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Na Targach Medialne Mazowsze WIT zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października korzystają studenci Kierunku Grafika.

Targi Medialne Mazowsze to jedyna multimedialna impreza w Polsce, na której poczujesz prawdziwie startupową atmosferę, dowiesz się, jak założyć własny biznes i przeniesiesz w wirtualną rzeczywistość za sprawą rewolucyjnych gogli Oculus Rift.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, kilkanaście prezentacji i wykładów! To wszystko w industrialnej przestrzeni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz świeżo wyremontowanym kinie Elektronik!

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)

GODZINY OTWARCIA

Sobota (22 listopada), 10:00 – 19:00 Niedziela (23 listopada), 10:00 – 17:00

WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Więcej informacji: Targi Medialne Mazowsze

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.