MEDIALNE MAZOWSZE - WIT w strefie wystawienniczej TARGÓW

20/11/2014

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych startupów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Na Targach Medialne Mazowsze WIT zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października korzystają studenci Kierunku Grafika.

Targi Medialne Mazowsze to jedyna multimedialna impreza w Polsce, na której poczujesz prawdziwie startupową atmosferę, dowiesz się, jak założyć własny biznes i przeniesiesz w wirtualną rzeczywistość za sprawą rewolucyjnych gogli Oculus Rift.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, kilkanaście prezentacji i wykładów! To wszystko w industrialnej przestrzeni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz świeżo wyremontowanym kinie Elektronik!

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)

GODZINY OTWARCIA