Mgr inż. Anna Wilbik otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację sesyjną

Mgr inż. Anna Wilbik, doktorantka prof. Janusza Kacprzyka, pracownika dydaktycznego naszej uczelni otrzymała na Światowym Kongresie Inteligencji Obliczeniowej WCCI 2006 w Vancouver (Kanada, 16-21.07.06), nagrodę za najlepszą prezentację sesyjną za pracę: Janusz Kacprzyk, Anna Wilbik, Sławomir Zadrożny, pt: "Linguistic summaries of time series via a quantifier based aggregation using the Sugeno integral"

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.