Międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych

Firma Slovnaft Polska S.A., wchodząca w skład międzynarodowej korporacji Grupa MOL, jak co roku organizuje międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych, w którym studenci mogą wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 EUR lub udział w programie stażowym GROWWW2014.

Ten konkurs to nie tylko możliwość wygrania nagrody pieniężnej czy stażu, ale również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy związanej z przemysłem rafineryjnym i umiejętności managerskich.
Jednym słowem jest to fantastyczna przygoda naukowa.

Rejestracja 3-osobowych drużyn rozpoczyna się 3 marca 2014 i potrwa do 30 marca 2014.
I runda kwalifikacyjna odbędzie się w okresie od 1 do 15 kwietnia 2014.

W roku poprzednim studentom z Polski udało się osiągnąć wysokie miejsce w rankingu, w związku z czym jest nadzieja, że i w tym roku frekwencja zespołów z Polski dopisze i być może polski zespół wygra nagrodę główną.

Więcej informacji:

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.