Międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych

Firma Slovnaft Polska S.A., wchodząca w skład międzynarodowej korporacji Grupa MOL, jak co roku organizuje międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych, w którym studenci mogą wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 EUR lub udział w programie stażowym GROWWW2014.

Ten konkurs to nie tylko możliwość wygrania nagrody pieniężnej czy stażu, ale również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy związanej z przemysłem rafineryjnym i umiejętności managerskich.
Jednym słowem jest to fantastyczna przygoda naukowa.

Rejestracja 3-osobowych drużyn rozpoczyna się 3 marca 2014 i potrwa do 30 marca 2014.
I runda kwalifikacyjna odbędzie się w okresie od 1 do 15 kwietnia 2014.

W roku poprzednim studentom z Polski udało się osiągnąć wysokie miejsce w rankingu, w związku z czym jest nadzieja, że i w tym roku frekwencja zespołów z Polski dopisze i być może polski zespół wygra nagrodę główną.

Więcej informacji:

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.