Międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych

Firma Slovnaft Polska S.A., wchodząca w skład międzynarodowej korporacji Grupa MOL, jak co roku organizuje międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych, w którym studenci mogą wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 EUR lub udział w programie stażowym GROWWW2014.

Ten konkurs to nie tylko możliwość wygrania nagrody pieniężnej czy stażu, ale również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy związanej z przemysłem rafineryjnym i umiejętności managerskich.
Jednym słowem jest to fantastyczna przygoda naukowa.

Rejestracja 3-osobowych drużyn rozpoczyna się 3 marca 2014 i potrwa do 30 marca 2014.
I runda kwalifikacyjna odbędzie się w okresie od 1 do 15 kwietnia 2014.

W roku poprzednim studentom z Polski udało się osiągnąć wysokie miejsce w rankingu, w związku z czym jest nadzieja, że i w tym roku frekwencja zespołów z Polski dopisze i być może polski zespół wygra nagrodę główną.

Więcej informacji:

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.