Międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych

Firma Slovnaft Polska S.A., wchodząca w skład międzynarodowej korporacji Grupa MOL, jak co roku organizuje międzynarodowy konkurs dla studentów uczelni technicznych, w którym studenci mogą wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 EUR lub udział w programie stażowym GROWWW2014.

Ten konkurs to nie tylko możliwość wygrania nagrody pieniężnej czy stażu, ale również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy związanej z przemysłem rafineryjnym i umiejętności managerskich.
Jednym słowem jest to fantastyczna przygoda naukowa.

Rejestracja 3-osobowych drużyn rozpoczyna się 3 marca 2014 i potrwa do 30 marca 2014.
I runda kwalifikacyjna odbędzie się w okresie od 1 do 15 kwietnia 2014.

W roku poprzednim studentom z Polski udało się osiągnąć wysokie miejsce w rankingu, w związku z czym jest nadzieja, że i w tym roku frekwencja zespołów z Polski dopisze i być może polski zespół wygra nagrodę główną.

Więcej informacji:

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!