Minikonferencja „Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Termin i miejsce:
24 czerwca 2014 r. godz. 17:30 (sala N2), ul. Newelska 6.

Uczestnicy spotkania - członkowie panelu - będą się starali odpowiedzieć na powyższe pytanie rozważając następujące zagadnienia:

1. Jakie są największe korzyści z informatyzacji dla reprezentowanej przez Panią/Pana dziedziny życia społeczno-gospodarczego?
  2. Kto jest beneficjentem tych korzyści? Jakie są proporcje korzyści między bezpośrednimi operatorami, użytkownikami końcowymi (w tym "zwykłymi ludźmi") i powiązanymi podmiotami gospodarczymi?
  3. Czy potrafimy uzasadnić, iż twierdzenie, że "informatyzacja przyczynia się do rozwoju gospodarczego tylko dlatego, że rozwija się właśnie sektor informatyczny, zarówno w zakresie produkcji, jak i usług", jest nieprawdziwe?

Spotkanie odbędzie się w formie minikonferencji, którą poprowadzą: Krzysztof Chełpiński, Roman Weinfeld, Kajetan Wojsyk.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu WITZ: d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.