Minikonferencja „Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Termin i miejsce:
24 czerwca 2014 r. godz. 17:30 (sala N2), ul. Newelska 6.

Uczestnicy spotkania - członkowie panelu - będą się starali odpowiedzieć na powyższe pytanie rozważając następujące zagadnienia:

1. Jakie są największe korzyści z informatyzacji dla reprezentowanej przez Panią/Pana dziedziny życia społeczno-gospodarczego?
  2. Kto jest beneficjentem tych korzyści? Jakie są proporcje korzyści między bezpośrednimi operatorami, użytkownikami końcowymi (w tym "zwykłymi ludźmi") i powiązanymi podmiotami gospodarczymi?
  3. Czy potrafimy uzasadnić, iż twierdzenie, że "informatyzacja przyczynia się do rozwoju gospodarczego tylko dlatego, że rozwija się właśnie sektor informatyczny, zarówno w zakresie produkcji, jak i usług", jest nieprawdziwe?

Spotkanie odbędzie się w formie minikonferencji, którą poprowadzą: Krzysztof Chełpiński, Roman Weinfeld, Kajetan Wojsyk.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu WITZ: d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.