Minikonferencja „Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Termin i miejsce:
24 czerwca 2014 r. godz. 17:30 (sala N2), ul. Newelska 6.

Uczestnicy spotkania - członkowie panelu - będą się starali odpowiedzieć na powyższe pytanie rozważając następujące zagadnienia:

1. Jakie są największe korzyści z informatyzacji dla reprezentowanej przez Panią/Pana dziedziny życia społeczno-gospodarczego?
  2. Kto jest beneficjentem tych korzyści? Jakie są proporcje korzyści między bezpośrednimi operatorami, użytkownikami końcowymi (w tym "zwykłymi ludźmi") i powiązanymi podmiotami gospodarczymi?
  3. Czy potrafimy uzasadnić, iż twierdzenie, że "informatyzacja przyczynia się do rozwoju gospodarczego tylko dlatego, że rozwija się właśnie sektor informatyczny, zarówno w zakresie produkcji, jak i usług", jest nieprawdziwe?

Spotkanie odbędzie się w formie minikonferencji, którą poprowadzą: Krzysztof Chełpiński, Roman Weinfeld, Kajetan Wojsyk.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu WITZ: d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00