Minikonferencja „Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Informatyzacja administracji, bankowości, finansów... - kto i co z tego ma?”

Termin i miejsce:
24 czerwca 2014 r. godz. 17:30 (sala N2), ul. Newelska 6.

Uczestnicy spotkania - członkowie panelu - będą się starali odpowiedzieć na powyższe pytanie rozważając następujące zagadnienia:

1. Jakie są największe korzyści z informatyzacji dla reprezentowanej przez Panią/Pana dziedziny życia społeczno-gospodarczego?
  2. Kto jest beneficjentem tych korzyści? Jakie są proporcje korzyści między bezpośrednimi operatorami, użytkownikami końcowymi (w tym "zwykłymi ludźmi") i powiązanymi podmiotami gospodarczymi?
  3. Czy potrafimy uzasadnić, iż twierdzenie, że "informatyzacja przyczynia się do rozwoju gospodarczego tylko dlatego, że rozwija się właśnie sektor informatyczny, zarówno w zakresie produkcji, jak i usług", jest nieprawdziwe?

Spotkanie odbędzie się w formie minikonferencji, którą poprowadzą: Krzysztof Chełpiński, Roman Weinfeld, Kajetan Wojsyk.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu WITZ: d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.