12 mln na startupy

Dnia 10 września odbyła się inauguracja projektu AIP „Innowatorzy 2009 – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów w AIP” podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu.

Projekt „Innowatorzy” zakłada stworzenie i wdrożenie najlepszego na skalę europejską systemu kreowania przedsiębiorczości w Polsce, którego efektem będzie powstanie innowacyjnych efektywnie działających na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firm, budujących wiodącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej.
Projekt skierowany jest do naukowców, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, absolwentów, menadżerów oraz osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Jeśli jesteś jedną tych osób, zarejestruj się na stronie www.e-innowatorzy.eu i spełnij marzenia o własnej firmie.Korzyści z udziału w projekcie: - Możliwość założenia firmy w ramach inkubacji AIP – tj. w warunkach chronionych, bez ponoszenia ryzyka - Atrakcyjne zajęcia w Akademii Innowacyjnej Przedsiębiorczości - „Know how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji - Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin - Doradztwo rzecznika patentowego - Brokering finansowy - Coaching - Badanie praw własności intelektualnej i przemysłowej -Audyt techniczny, rynkowy i technologiczny - dokapitalizowanie 24 inicjatyw biznesowych w kwotach: 6 firm do 200 tys. euro, 12 firm do 100 tys. euro oraz kolejnych 6 do 50 tys. euro Co trzeba zrobić by wziąć udział? Wejdź na stronę www.e-innowatorzy.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Krótko opisz nam swój innowacyjny pomysł i czekaj na nasze zaproszenie do dalszej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 15 października 2009r Kontakt: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Ul. Piękna 68 00-672 Warszawa e-innowatorzy@inkubatory.pl www.e-innowatorzy.eu

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.