12 mln na startupy

Dnia 10 września odbyła się inauguracja projektu AIP „Innowatorzy 2009 – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów w AIP” podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Projekt „Innowatorzy” zakłada stworzenie i wdrożenie najlepszego na skalę europejską systemu kreowania przedsiębiorczości w Polsce, którego efektem będzie powstanie innowacyjnych efektywnie działających na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firm, budujących wiodącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Projekt skierowany jest do naukowców, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, absolwentów, menadżerów oraz osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli jesteś jedną tych osób, zarejestruj się na stronie www.e-innowatorzy.eu i spełnij marzenia o własnej firmie.
Korzyści z udziału w projekcie: - Możliwość założenia firmy w ramach inkubacji AIP – tj. w warunkach chronionych, bez ponoszenia ryzyka - Atrakcyjne zajęcia w Akademii Innowacyjnej Przedsiębiorczości - „Know how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji - Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin - Doradztwo rzecznika patentowego - Brokering finansowy - Coaching - Badanie praw własności intelektualnej i przemysłowej -Audyt techniczny, rynkowy i technologiczny - dokapitalizowanie 24 inicjatyw biznesowych w kwotach: 6 firm do 200 tys. euro, 12 firm do 100 tys. euro oraz kolejnych 6 do 50 tys. euro Co trzeba zrobić by wziąć udział? Wejdź na stronę www.e-innowatorzy.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Krótko opisz nam swój innowacyjny pomysł i czekaj na nasze zaproszenie do dalszej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 15 października 2009r Kontakt: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Ul. Piękna 68 00-672 Warszawa e-innowatorzy@inkubatory.pl www.e-innowatorzy.eu

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00