12 mln na startupy

Dnia 10 września odbyła się inauguracja projektu AIP „Innowatorzy 2009 – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów w AIP” podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Projekt „Innowatorzy” zakłada stworzenie i wdrożenie najlepszego na skalę europejską systemu kreowania przedsiębiorczości w Polsce, którego efektem będzie powstanie innowacyjnych efektywnie działających na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firm, budujących wiodącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Projekt skierowany jest do naukowców, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, absolwentów, menadżerów oraz osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli jesteś jedną tych osób, zarejestruj się na stronie www.e-innowatorzy.eu i spełnij marzenia o własnej firmie.
Korzyści z udziału w projekcie: - Możliwość założenia firmy w ramach inkubacji AIP – tj. w warunkach chronionych, bez ponoszenia ryzyka - Atrakcyjne zajęcia w Akademii Innowacyjnej Przedsiębiorczości - „Know how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji - Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin - Doradztwo rzecznika patentowego - Brokering finansowy - Coaching - Badanie praw własności intelektualnej i przemysłowej -Audyt techniczny, rynkowy i technologiczny - dokapitalizowanie 24 inicjatyw biznesowych w kwotach: 6 firm do 200 tys. euro, 12 firm do 100 tys. euro oraz kolejnych 6 do 50 tys. euro Co trzeba zrobić by wziąć udział? Wejdź na stronę www.e-innowatorzy.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Krótko opisz nam swój innowacyjny pomysł i czekaj na nasze zaproszenie do dalszej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 15 października 2009r Kontakt: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Ul. Piękna 68 00-672 Warszawa e-innowatorzy@inkubatory.pl www.e-innowatorzy.eu

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!