12 mln na startupy

Dnia 10 września odbyła się inauguracja projektu AIP „Innowatorzy 2009 – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów w AIP” podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Projekt „Innowatorzy” zakłada stworzenie i wdrożenie najlepszego na skalę europejską systemu kreowania przedsiębiorczości w Polsce, którego efektem będzie powstanie innowacyjnych efektywnie działających na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firm, budujących wiodącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Projekt skierowany jest do naukowców, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, absolwentów, menadżerów oraz osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli jesteś jedną tych osób, zarejestruj się na stronie www.e-innowatorzy.eu i spełnij marzenia o własnej firmie.
Korzyści z udziału w projekcie: - Możliwość założenia firmy w ramach inkubacji AIP – tj. w warunkach chronionych, bez ponoszenia ryzyka - Atrakcyjne zajęcia w Akademii Innowacyjnej Przedsiębiorczości - „Know how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji - Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin - Doradztwo rzecznika patentowego - Brokering finansowy - Coaching - Badanie praw własności intelektualnej i przemysłowej -Audyt techniczny, rynkowy i technologiczny - dokapitalizowanie 24 inicjatyw biznesowych w kwotach: 6 firm do 200 tys. euro, 12 firm do 100 tys. euro oraz kolejnych 6 do 50 tys. euro Co trzeba zrobić by wziąć udział? Wejdź na stronę www.e-innowatorzy.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Krótko opisz nam swój innowacyjny pomysł i czekaj na nasze zaproszenie do dalszej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 15 października 2009r Kontakt: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Ul. Piękna 68 00-672 Warszawa e-innowatorzy@inkubatory.pl www.e-innowatorzy.eu

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.