12 mln na startupy

Dnia 10 września odbyła się inauguracja projektu AIP „Innowatorzy 2009 – preinkubacja i wsparcie kapitałowe dla innowatorów w AIP” podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Projekt „Innowatorzy” zakłada stworzenie i wdrożenie najlepszego na skalę europejską systemu kreowania przedsiębiorczości w Polsce, którego efektem będzie powstanie innowacyjnych efektywnie działających na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firm, budujących wiodącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Projekt skierowany jest do naukowców, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, absolwentów, menadżerów oraz osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli jesteś jedną tych osób, zarejestruj się na stronie www.e-innowatorzy.eu i spełnij marzenia o własnej firmie.
Korzyści z udziału w projekcie: - Możliwość założenia firmy w ramach inkubacji AIP – tj. w warunkach chronionych, bez ponoszenia ryzyka - Atrakcyjne zajęcia w Akademii Innowacyjnej Przedsiębiorczości - „Know how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji - Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin - Doradztwo rzecznika patentowego - Brokering finansowy - Coaching - Badanie praw własności intelektualnej i przemysłowej -Audyt techniczny, rynkowy i technologiczny - dokapitalizowanie 24 inicjatyw biznesowych w kwotach: 6 firm do 200 tys. euro, 12 firm do 100 tys. euro oraz kolejnych 6 do 50 tys. euro Co trzeba zrobić by wziąć udział? Wejdź na stronę www.e-innowatorzy.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Krótko opisz nam swój innowacyjny pomysł i czekaj na nasze zaproszenie do dalszej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 15 października 2009r Kontakt: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Ul. Piękna 68 00-672 Warszawa e-innowatorzy@inkubatory.pl www.e-innowatorzy.eu

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN