My Future Career – Universum Student Survey 2010

Wypełniając ankietę na temat aspiracji zawodowych i przyszłej idealnej pracy, każdy student bierze udział w loterii i może wygrać 1000 Euro lub np. kurs nurkowania. Może też wspomóc finansowo organizację charytatywną (UNICEF, Czerwony Krzyż lub badania nad rakiem piersi). Decyzja należy do każdego z nas.
Poza tym 15 minut poświęcone na wypełnienie ankiety to: - 15 groszy, które Universum przekaże Stowarzyszeniu WIOSNA na pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz SZLACHETNĄ PACZKĘ dla najuboższych oraz - przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” w cenie 15 EUR dla każdego studenta. Zapraszamy do badania! http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również KURS NURKOWANIA, skok na BUNGEE, lot MOTOLOTNIĄ, KURSY JĘZYKOWE, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. Z góry dziękujemy za udział w badaniu i życzymy samych sukcesów zawodowych. Jeśli masz pytania, trudności z otworzeniem linku lub chcesz się podzielić swoją opinią, pisz na adres: mfc10pl@universum.se

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.