My Future Career – Universum Student Survey 2010

Wypełniając ankietę na temat aspiracji zawodowych i przyszłej idealnej pracy, każdy student bierze udział w loterii i może wygrać 1000 Euro lub np. kurs nurkowania. Może też wspomóc finansowo organizację charytatywną (UNICEF, Czerwony Krzyż lub badania nad rakiem piersi). Decyzja należy do każdego z nas.
Poza tym 15 minut poświęcone na wypełnienie ankiety to: - 15 groszy, które Universum przekaże Stowarzyszeniu WIOSNA na pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz SZLACHETNĄ PACZKĘ dla najuboższych oraz - przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” w cenie 15 EUR dla każdego studenta. Zapraszamy do badania! http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również KURS NURKOWANIA, skok na BUNGEE, lot MOTOLOTNIĄ, KURSY JĘZYKOWE, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. Z góry dziękujemy za udział w badaniu i życzymy samych sukcesów zawodowych. Jeśli masz pytania, trudności z otworzeniem linku lub chcesz się podzielić swoją opinią, pisz na adres: mfc10pl@universum.se

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.