My Future Career – Universum Student Survey 2010

Wypełniając ankietę na temat aspiracji zawodowych i przyszłej idealnej pracy, każdy student bierze udział w loterii i może wygrać 1000 Euro lub np. kurs nurkowania. Może też wspomóc finansowo organizację charytatywną (UNICEF, Czerwony Krzyż lub badania nad rakiem piersi). Decyzja należy do każdego z nas.
Poza tym 15 minut poświęcone na wypełnienie ankiety to: - 15 groszy, które Universum przekaże Stowarzyszeniu WIOSNA na pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz SZLACHETNĄ PACZKĘ dla najuboższych oraz - przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” w cenie 15 EUR dla każdego studenta. Zapraszamy do badania! http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również KURS NURKOWANIA, skok na BUNGEE, lot MOTOLOTNIĄ, KURSY JĘZYKOWE, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. Z góry dziękujemy za udział w badaniu i życzymy samych sukcesów zawodowych. Jeśli masz pytania, trudności z otworzeniem linku lub chcesz się podzielić swoją opinią, pisz na adres: mfc10pl@universum.se

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.