My Future Career – Universum Student Survey 2010

Wypełniając ankietę na temat aspiracji zawodowych i przyszłej idealnej pracy, każdy student bierze udział w loterii i może wygrać 1000 Euro lub np. kurs nurkowania. Może też wspomóc finansowo organizację charytatywną (UNICEF, Czerwony Krzyż lub badania nad rakiem piersi). Decyzja należy do każdego z nas.
Poza tym 15 minut poświęcone na wypełnienie ankiety to: - 15 groszy, które Universum przekaże Stowarzyszeniu WIOSNA na pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz SZLACHETNĄ PACZKĘ dla najuboższych oraz - przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” w cenie 15 EUR dla każdego studenta. Zapraszamy do badania! http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również KURS NURKOWANIA, skok na BUNGEE, lot MOTOLOTNIĄ, KURSY JĘZYKOWE, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. Z góry dziękujemy za udział w badaniu i życzymy samych sukcesów zawodowych. Jeśli masz pytania, trudności z otworzeniem linku lub chcesz się podzielić swoją opinią, pisz na adres: mfc10pl@universum.se

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii