My Future Career – Universum Student Survey 2010

Wypełniając ankietę na temat aspiracji zawodowych i przyszłej idealnej pracy, każdy student bierze udział w loterii i może wygrać 1000 Euro lub np. kurs nurkowania. Może też wspomóc finansowo organizację charytatywną (UNICEF, Czerwony Krzyż lub badania nad rakiem piersi). Decyzja należy do każdego z nas.
Poza tym 15 minut poświęcone na wypełnienie ankiety to: - 15 groszy, które Universum przekaże Stowarzyszeniu WIOSNA na pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz SZLACHETNĄ PACZKĘ dla najuboższych oraz - przewodnik „Ace your case – Rozmowa kwalifikacyjna” w cenie 15 EUR dla każdego studenta. Zapraszamy do badania! http://survey.confirmit.com/wix/p1050919169.aspx?reid=20 Wśród uczestników badania zostaną rozlosowane również KURS NURKOWANIA, skok na BUNGEE, lot MOTOLOTNIĄ, KURSY JĘZYKOWE, torby na laptopy, książki, podręczniki i wiele innych nagród. Z góry dziękujemy za udział w badaniu i życzymy samych sukcesów zawodowych. Jeśli masz pytania, trudności z otworzeniem linku lub chcesz się podzielić swoją opinią, pisz na adres: mfc10pl@universum.se

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.