Myślisz innowacyjnie - Wdrażasz innowacje

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs INNOWACJE W BANKOWOŚCI. Konkurs adresowany jest do studentów II, III, IV i V roku studiów wszystkich kierunków i typów studiów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać esej na jeden z pięciu podanych tematów: I. Jakie funkcjonalności powinno mieć innowacyjne konto osobiste, aby przekonać klienta do jego założenia lub zmiany banku? II. Jakie innowacyjne rozwiązania bankowe, których brakuje bankowości detalicznej w Polsce wydają Ci się szczególnie godne uwagi i dlaczego? Zwróć uwagę m.in. na możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w bankowości. III. Innowacyjne sposoby wykorzystania płatniczej karty przedpłaconej. Jakie cechy powinna posiadać, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby finansowe klienta? IV. Lokowanie nadwyżek finansowych w 2020 roku - wpływ trendów światowych na zachowania polskich przedsiębiorców. Jakie elementy pozwolą zbudować innowacyjną ofertę, która sprosta wymaganiom klientów w określonej perspektywie czasowej? V. Innowacje w rozwoju bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw na rynku polskim. Rozważ jedną z następujących kwestii: - zmiany w okresie ostatniego roku oraz kierunki rozwoju na najbliższe 2 lata - ewolucja potrzeb i zachowań klientów - rozwój oferty produktowej i kanałów dotarcia/dystrybucji/obsługi - metody akwizycji i aktywacji klientów - zmiany wynikające z pojawienia się nowych graczy na rynku Esej w języku polskim, powinien zawierać nie więcej niż 5 stron maszynopisu /czcionka Times New Roman 12 pkt., pojedynczy odstęp, kolor czarny, numeracja stron/.
Nagrodę główną stanowi staż w Citi Handlowy w ramach, którego zwycięzca będzie mógł wdrożyć swój zwycięski pomysł oraz 10 000 zł. Ponadto zostanie przyznanych 5 nagród po 2000 zł. Komplet dokumentów, należy przesłać do 1 grudnia 2008 roku na adres innowacje@kronenberg.org.pl. Do pracy należy dołączyć życiorys, oraz wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.kronenberg.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2009 roku.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.