Myślisz innowacyjnie - Wdrażasz innowacje

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs INNOWACJE W BANKOWOŚCI. Konkurs adresowany jest do studentów II, III, IV i V roku studiów wszystkich kierunków i typów studiów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać esej na jeden z pięciu podanych tematów: I. Jakie funkcjonalności powinno mieć innowacyjne konto osobiste, aby przekonać klienta do jego założenia lub zmiany banku? II. Jakie innowacyjne rozwiązania bankowe, których brakuje bankowości detalicznej w Polsce wydają Ci się szczególnie godne uwagi i dlaczego? Zwróć uwagę m.in. na możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w bankowości. III. Innowacyjne sposoby wykorzystania płatniczej karty przedpłaconej. Jakie cechy powinna posiadać, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby finansowe klienta? IV. Lokowanie nadwyżek finansowych w 2020 roku - wpływ trendów światowych na zachowania polskich przedsiębiorców. Jakie elementy pozwolą zbudować innowacyjną ofertę, która sprosta wymaganiom klientów w określonej perspektywie czasowej? V. Innowacje w rozwoju bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw na rynku polskim. Rozważ jedną z następujących kwestii: - zmiany w okresie ostatniego roku oraz kierunki rozwoju na najbliższe 2 lata - ewolucja potrzeb i zachowań klientów - rozwój oferty produktowej i kanałów dotarcia/dystrybucji/obsługi - metody akwizycji i aktywacji klientów - zmiany wynikające z pojawienia się nowych graczy na rynku Esej w języku polskim, powinien zawierać nie więcej niż 5 stron maszynopisu /czcionka Times New Roman 12 pkt., pojedynczy odstęp, kolor czarny, numeracja stron/.
Nagrodę główną stanowi staż w Citi Handlowy w ramach, którego zwycięzca będzie mógł wdrożyć swój zwycięski pomysł oraz 10 000 zł. Ponadto zostanie przyznanych 5 nagród po 2000 zł. Komplet dokumentów, należy przesłać do 1 grudnia 2008 roku na adres innowacje@kronenberg.org.pl. Do pracy należy dołączyć życiorys, oraz wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.kronenberg.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2009 roku.

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.