Myślisz innowacyjnie - Wdrażasz innowacje

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs INNOWACJE W BANKOWOŚCI. Konkurs adresowany jest do studentów II, III, IV i V roku studiów wszystkich kierunków i typów studiów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać esej na jeden z pięciu podanych tematów: I. Jakie funkcjonalności powinno mieć innowacyjne konto osobiste, aby przekonać klienta do jego założenia lub zmiany banku? II. Jakie innowacyjne rozwiązania bankowe, których brakuje bankowości detalicznej w Polsce wydają Ci się szczególnie godne uwagi i dlaczego? Zwróć uwagę m.in. na możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w bankowości. III. Innowacyjne sposoby wykorzystania płatniczej karty przedpłaconej. Jakie cechy powinna posiadać, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby finansowe klienta? IV. Lokowanie nadwyżek finansowych w 2020 roku - wpływ trendów światowych na zachowania polskich przedsiębiorców. Jakie elementy pozwolą zbudować innowacyjną ofertę, która sprosta wymaganiom klientów w określonej perspektywie czasowej? V. Innowacje w rozwoju bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw na rynku polskim. Rozważ jedną z następujących kwestii: - zmiany w okresie ostatniego roku oraz kierunki rozwoju na najbliższe 2 lata - ewolucja potrzeb i zachowań klientów - rozwój oferty produktowej i kanałów dotarcia/dystrybucji/obsługi - metody akwizycji i aktywacji klientów - zmiany wynikające z pojawienia się nowych graczy na rynku Esej w języku polskim, powinien zawierać nie więcej niż 5 stron maszynopisu /czcionka Times New Roman 12 pkt., pojedynczy odstęp, kolor czarny, numeracja stron/.
Nagrodę główną stanowi staż w Citi Handlowy w ramach, którego zwycięzca będzie mógł wdrożyć swój zwycięski pomysł oraz 10 000 zł. Ponadto zostanie przyznanych 5 nagród po 2000 zł. Komplet dokumentów, należy przesłać do 1 grudnia 2008 roku na adres innowacje@kronenberg.org.pl. Do pracy należy dołączyć życiorys, oraz wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.kronenberg.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2009 roku.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00