Myślisz innowacyjnie - Wdrażasz innowacje

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs INNOWACJE W BANKOWOŚCI. Konkurs adresowany jest do studentów II, III, IV i V roku studiów wszystkich kierunków i typów studiów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać esej na jeden z pięciu podanych tematów: I. Jakie funkcjonalności powinno mieć innowacyjne konto osobiste, aby przekonać klienta do jego założenia lub zmiany banku? II. Jakie innowacyjne rozwiązania bankowe, których brakuje bankowości detalicznej w Polsce wydają Ci się szczególnie godne uwagi i dlaczego? Zwróć uwagę m.in. na możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w bankowości. III. Innowacyjne sposoby wykorzystania płatniczej karty przedpłaconej. Jakie cechy powinna posiadać, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby finansowe klienta? IV. Lokowanie nadwyżek finansowych w 2020 roku - wpływ trendów światowych na zachowania polskich przedsiębiorców. Jakie elementy pozwolą zbudować innowacyjną ofertę, która sprosta wymaganiom klientów w określonej perspektywie czasowej? V. Innowacje w rozwoju bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw na rynku polskim. Rozważ jedną z następujących kwestii: - zmiany w okresie ostatniego roku oraz kierunki rozwoju na najbliższe 2 lata - ewolucja potrzeb i zachowań klientów - rozwój oferty produktowej i kanałów dotarcia/dystrybucji/obsługi - metody akwizycji i aktywacji klientów - zmiany wynikające z pojawienia się nowych graczy na rynku Esej w języku polskim, powinien zawierać nie więcej niż 5 stron maszynopisu /czcionka Times New Roman 12 pkt., pojedynczy odstęp, kolor czarny, numeracja stron/.
Nagrodę główną stanowi staż w Citi Handlowy w ramach, którego zwycięzca będzie mógł wdrożyć swój zwycięski pomysł oraz 10 000 zł. Ponadto zostanie przyznanych 5 nagród po 2000 zł. Komplet dokumentów, należy przesłać do 1 grudnia 2008 roku na adres innowacje@kronenberg.org.pl. Do pracy należy dołączyć życiorys, oraz wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.kronenberg.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2009 roku.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.