Najlepiej opłacane branże: gdzie opłaca się pracować?

Z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak wynika, że w 2012 roku najwięcej przeciętnie zarabiali pracownicy w branży IT i telekomunikacji.
Mediana miesięcznych wynagrodzeń brutto wyniosła odpowiednio 6 000 zł i 5 800 zł. Nieco mniej za pracę płaciły branże związane z sektorem finansowym: ubezpieczenia (5 100 zł) i bankowość (5 000 zł).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.