Nasi studenci otrzymali po raz kolejny nagrodę Rektora WSISiZ

Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak otrzymali nagrodę Rektora WSISiZ za czynny udział w Letnich Praktykach Badawczych 2010 oraz w Festiwalu Nauki 2010 współorganizowanych przez naszą uczelnię.
Foto 1   Foto 1
www.praktyki.ibspan.waw.pl
Serdecznie gratulujemy.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.