Nasi studenci otrzymali po raz kolejny nagrodę Rektora WSISiZ

Tomasz Brożek i Wiktor Wojtylak otrzymali nagrodę Rektora WSISiZ za czynny udział w Letnich Praktykach Badawczych 2010 oraz w Festiwalu Nauki 2010 współorganizowanych przez naszą uczelnię.
Foto 1   Foto 1
www.praktyki.ibspan.waw.pl
Serdecznie gratulujemy.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.