Nasza uczelnia została wyróżniona certyfikatem "Wiarygodna Szkoła" przyznanym nam przez Akademickie Centrum Informacyjne.

Zostały nim wyróżnione te uczelnie wyższe, które działają w oparciu o silne podstawy prawne, posiadają odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewniają komfortowe warunki studiowania, tworzą perspektywy dla przyszłej pracy zawodowej, pozwalają realizować się słuchaczom poprzez pozadydaktyczne formy działalności (koła zainteresowań, organizacje studenckie, kluby sportowe, wydawnictwa uczelniane). Więcej o certyfikacie czytaj na stronie: http://www.aci.pl/wiarygodna_szkola/

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.