Nasza uczelnia została wyróżniona certyfikatem "Wiarygodna Szkoła" przyznanym nam przez Akademickie Centrum Informacyjne.

Zostały nim wyróżnione te uczelnie wyższe, które działają w oparciu o silne podstawy prawne, posiadają odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewniają komfortowe warunki studiowania, tworzą perspektywy dla przyszłej pracy zawodowej, pozwalają realizować się słuchaczom poprzez pozadydaktyczne formy działalności (koła zainteresowań, organizacje studenckie, kluby sportowe, wydawnictwa uczelniane). Więcej o certyfikacie czytaj na stronie: http://www.aci.pl/wiarygodna_szkola/

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!