Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

WIT i Polska Grafika Cyfrowa zapraszają do Sopockiego Domu Aukcyjnego na Noc Muzeów „Speedpaint on demand”.

Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

Artyści w blokach po 20-30 min będą rysowali wszystko co przyjdzie do głowy odwiedzającym.
Będą odpowiadać na pytania, pokazywać techniki pracy na komputerach oraz odpowiedzą na legendarne pytanie początkujących artystów: „Jaki jest najlepszy pędzel w photoshopie!?”.

Termin:

17 maja 2014 r., godz. 18:00 - 03:00

Miejsce:

Sopocki Dom Aukcyjny
Nowy Świat 54/56, Warszawa

Więcej informacji na stronie projektu: polskagrafikacyfrowa.pl.

Video stream z tego wydarzenia.

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy nie zaś długa lista klientów korporacyjnych .

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.