Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

WIT i Polska Grafika Cyfrowa zapraszają do Sopockiego Domu Aukcyjnego na Noc Muzeów „Speedpaint on demand”.

Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

Artyści w blokach po 20-30 min będą rysowali wszystko co przyjdzie do głowy odwiedzającym.
Będą odpowiadać na pytania, pokazywać techniki pracy na komputerach oraz odpowiedzą na legendarne pytanie początkujących artystów: „Jaki jest najlepszy pędzel w photoshopie!?”.

Termin:

17 maja 2014 r., godz. 18:00 - 03:00

Miejsce:

Sopocki Dom Aukcyjny
Nowy Świat 54/56, Warszawa

Więcej informacji na stronie projektu: polskagrafikacyfrowa.pl.

Video stream z tego wydarzenia.

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy nie zaś długa lista klientów korporacyjnych .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.