Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

WIT i Polska Grafika Cyfrowa zapraszają do Sopockiego Domu Aukcyjnego na Noc Muzeów „Speedpaint on demand”.

Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

Artyści w blokach po 20-30 min będą rysowali wszystko co przyjdzie do głowy odwiedzającym.
Będą odpowiadać na pytania, pokazywać techniki pracy na komputerach oraz odpowiedzą na legendarne pytanie początkujących artystów: „Jaki jest najlepszy pędzel w photoshopie!?”.

Termin:

17 maja 2014 r., godz. 18:00 - 03:00

Miejsce:

Sopocki Dom Aukcyjny
Nowy Świat 54/56, Warszawa

Więcej informacji na stronie projektu: polskagrafikacyfrowa.pl.

Video stream z tego wydarzenia.

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy nie zaś długa lista klientów korporacyjnych .

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.