Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

WIT i Polska Grafika Cyfrowa zapraszają do Sopockiego Domu Aukcyjnego na Noc Muzeów „Speedpaint on demand”.

Noc Muzeów „Speedpaint on demand”

Artyści w blokach po 20-30 min będą rysowali wszystko co przyjdzie do głowy odwiedzającym.
Będą odpowiadać na pytania, pokazywać techniki pracy na komputerach oraz odpowiedzą na legendarne pytanie początkujących artystów: „Jaki jest najlepszy pędzel w photoshopie!?”.

Termin:

17 maja 2014 r., godz. 18:00 - 03:00

Miejsce:

Sopocki Dom Aukcyjny
Nowy Świat 54/56, Warszawa

Więcej informacji na stronie projektu: polskagrafikacyfrowa.pl.

Video stream z tego wydarzenia.

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy nie zaś długa lista klientów korporacyjnych .

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.