Nowa edycja kursów CISCO

Rozpoczynamy rekrutację na nową edycję kursów CISCO. Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 15 października o godzinie 16:45 w sali N14 (ul. Newelska). Osoby już zdecydowane zapraszamy do zapisów, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje o programie, terminach i opłatach zostały umieszczone na stronie http://www.wit.edu.pl/10/2/akademia_cisco/
W kursach mogą brać udział wszyscy zainteresowani studenci i absolwenci obydwu wydziałów naszej Uczelni. Serdecznie zapraszamy !!!

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.