Nowa strona WIT!

Po wielu dniach wytężonej pracy :-) uruchomiliśmy nową stronę WIT!
Nowa główna strona Uczelni to kolejny z uruchomionych w tym roku przez Zespół ds Informatyzacji Uczelni serwisów internetowych WIT. Całkowicie "odświeżona", jest ona teraz lepiej zintegrowana z UBI a publikowana informacja pochodzi wprost z centralnej bazy danych Uczelni. Zupełnie nowe działy to między innymi: - katalogi specjalności - katalogi przedmiotów - pełna informacja o kadrze dydaktycznej - katalog najlepszych prac dyplomowych z ostatnich lat Jesteśmy ciekawi Waszego zdania o niej. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Piszcie do nas! webmaster@wit.edu.pl

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.