Nowa strona WIT!

Po wielu dniach wytężonej pracy :-) uruchomiliśmy nową stronę WIT!
Nowa główna strona Uczelni to kolejny z uruchomionych w tym roku przez Zespół ds Informatyzacji Uczelni serwisów internetowych WIT. Całkowicie "odświeżona", jest ona teraz lepiej zintegrowana z UBI a publikowana informacja pochodzi wprost z centralnej bazy danych Uczelni. Zupełnie nowe działy to między innymi: - katalogi specjalności - katalogi przedmiotów - pełna informacja o kadrze dydaktycznej - katalog najlepszych prac dyplomowych z ostatnich lat Jesteśmy ciekawi Waszego zdania o niej. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Piszcie do nas! webmaster@wit.edu.pl

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.