Nowe możliwości dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia kierunków informatyka i zarządzanie

Z radością informujemy, że projekt pt „Staże i szkolenia certyfikowane dla studentów Informatyki i Zarządzania WSISiZ” został wysoko oceniony i zakwalifikowany do realizacji w konkursie NCBIR.

Realizacja projektu obejmuje m. in :

• płatne staże krajowe (80 staży dwu lub 3 miesięcznych)
  • kursy certyfikacyjne m.in.:
    • Requirements Engineering Qualifications Board dla analityków biznesowych
    • Zarządzanie czasem
    • Zarządzanie ludźmi w projekcie
    • ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
    • XML104 Przetwarzanie dokumentów XML (XSD, XSLT, XPath)
    • MS 20341 Podstawowe rozwiązania w środowisku Microsoft Exchange 2013
  • wizyty studyjne u liczących się na rynku pracodawców

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.