Nowe możliwości dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia kierunków informatyka i zarządzanie

Z radością informujemy, że projekt pt „Staże i szkolenia certyfikowane dla studentów Informatyki i Zarządzania WSISiZ” został wysoko oceniony i zakwalifikowany do realizacji w konkursie NCBIR.

Realizacja projektu obejmuje m. in :

• płatne staże krajowe (80 staży dwu lub 3 miesięcznych)
  • kursy certyfikacyjne m.in.:
    • Requirements Engineering Qualifications Board dla analityków biznesowych
    • Zarządzanie czasem
    • Zarządzanie ludźmi w projekcie
    • ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
    • XML104 Przetwarzanie dokumentów XML (XSD, XSLT, XPath)
    • MS 20341 Podstawowe rozwiązania w środowisku Microsoft Exchange 2013
  • wizyty studyjne u liczących się na rynku pracodawców

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.