Nowe możliwości dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia kierunków informatyka i zarządzanie

Z radością informujemy, że projekt pt „Staże i szkolenia certyfikowane dla studentów Informatyki i Zarządzania WSISiZ” został wysoko oceniony i zakwalifikowany do realizacji w konkursie NCBIR.

Realizacja projektu obejmuje m. in :

• płatne staże krajowe (80 staży dwu lub 3 miesięcznych)
  • kursy certyfikacyjne m.in.:
    • Requirements Engineering Qualifications Board dla analityków biznesowych
    • Zarządzanie czasem
    • Zarządzanie ludźmi w projekcie
    • ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
    • XML104 Przetwarzanie dokumentów XML (XSD, XSLT, XPath)
    • MS 20341 Podstawowe rozwiązania w środowisku Microsoft Exchange 2013
  • wizyty studyjne u liczących się na rynku pracodawców

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.