Nowe możliwości dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia kierunków informatyka i zarządzanie

Z radością informujemy, że projekt pt „Staże i szkolenia certyfikowane dla studentów Informatyki i Zarządzania WSISiZ” został wysoko oceniony i zakwalifikowany do realizacji w konkursie NCBIR.

Realizacja projektu obejmuje m. in :

• płatne staże krajowe (80 staży dwu lub 3 miesięcznych)
  • kursy certyfikacyjne m.in.:
    • Requirements Engineering Qualifications Board dla analityków biznesowych
    • Zarządzanie czasem
    • Zarządzanie ludźmi w projekcie
    • ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
    • XML104 Przetwarzanie dokumentów XML (XSD, XSLT, XPath)
    • MS 20341 Podstawowe rozwiązania w środowisku Microsoft Exchange 2013
  • wizyty studyjne u liczących się na rynku pracodawców

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.