Nowe możliwości dla studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia kierunków informatyka i zarządzanie

Z radością informujemy, że projekt pt „Staże i szkolenia certyfikowane dla studentów Informatyki i Zarządzania WSISiZ” został wysoko oceniony i zakwalifikowany do realizacji w konkursie NCBIR.

Realizacja projektu obejmuje m. in :

• płatne staże krajowe (80 staży dwu lub 3 miesięcznych)
  • kursy certyfikacyjne m.in.:
    • Requirements Engineering Qualifications Board dla analityków biznesowych
    • Zarządzanie czasem
    • Zarządzanie ludźmi w projekcie
    • ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
    • XML104 Przetwarzanie dokumentów XML (XSD, XSLT, XPath)
    • MS 20341 Podstawowe rozwiązania w środowisku Microsoft Exchange 2013
  • wizyty studyjne u liczących się na rynku pracodawców

Już wkrótce powstanie strona projektu i będziemy publikować na niej szczegółowe informacje.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00