Nowe możliwości na zajęciach dla studentów kierunku Grafika

Miło nam poinformować, że zakupiliśmy do celów edukacyjnych Drukarkę 3D MakerBot Replicator 2, która od października będzie dostępna na zajęciach dla studentów kierunku Grafika.

Jest to najpopularniejsza drukarka 3D MakerBot na rynku. Niezawodna, wydajna i łatwa w obsłudze. Doskonale sprawdza się w szybkim prototypowaniu i tworzeniu modeli o wysokiej jakości powierzchni. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Szczegółowe informacje o drukarce MakerBot Replicator 2

Film prezentujący drukarkę MakerBot Replicator 2

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.