Nowe możliwości na zajęciach dla studentów kierunku Grafika

Miło nam poinformować, że zakupiliśmy do celów edukacyjnych Drukarkę 3D MakerBot Replicator 2, która od października będzie dostępna na zajęciach dla studentów kierunku Grafika.

Jest to najpopularniejsza drukarka 3D MakerBot na rynku. Niezawodna, wydajna i łatwa w obsłudze. Doskonale sprawdza się w szybkim prototypowaniu i tworzeniu modeli o wysokiej jakości powierzchni. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Szczegółowe informacje o drukarce MakerBot Replicator 2

Film prezentujący drukarkę MakerBot Replicator 2

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.