Nowe możliwości pomocy materialnej dla studentów WIT.

Pomoc ta jest adresowana głównie do studentów, których sytuacja finansowa utrudnia lub uniemożliwia studiowanie. Zakres tej pomocy jest znacznie większy niż dotychczas. W przypadku osób o niskich dochodach, a jednocześnie osiągających ponadprzeciętne wyniki w nauce łączna wysokość stypendium socjalnego i naukowego może z nadwyżką pokryć wysokość czesnego.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!