Nowe możliwości pomocy materialnej dla studentów WIT.

Pomoc ta jest adresowana głównie do studentów, których sytuacja finansowa utrudnia lub uniemożliwia studiowanie. Zakres tej pomocy jest znacznie większy niż dotychczas. W przypadku osób o niskich dochodach, a jednocześnie osiągających ponadprzeciętne wyniki w nauce łączna wysokość stypendium socjalnego i naukowego może z nadwyżką pokryć wysokość czesnego.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.