Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

”Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

• Podstawy prawne ochrony danych osobowych
• Obowiązki organów i instytucji publicznych przy przetwarzaniu danych osobowych
• Obowiązek informacyjny przy zbieraniu danych informacyjnych
• Ochrona danych osobowych w trybach ustawy PZPM

Termin szkolenia:

29.03.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Marek Juszczak.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu Wydziału Informatyki (e-mail: d.informatyki@wit.edu.pl).

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!