Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

”Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

• Podstawy prawne ochrony danych osobowych
• Obowiązki organów i instytucji publicznych przy przetwarzaniu danych osobowych
• Obowiązek informacyjny przy zbieraniu danych informacyjnych
• Ochrona danych osobowych w trybach ustawy PZPM

Termin szkolenia:

29.03.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Marek Juszczak.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu Wydziału Informatyki (e-mail: d.informatyki@wit.edu.pl).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.