Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

”Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

• Podstawy prawne ochrony danych osobowych
• Obowiązki organów i instytucji publicznych przy przetwarzaniu danych osobowych
• Obowiązek informacyjny przy zbieraniu danych informacyjnych
• Ochrona danych osobowych w trybach ustawy PZPM

Termin szkolenia:

29.03.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Marek Juszczak.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu Wydziału Informatyki (e-mail: d.informatyki@wit.edu.pl).

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.