Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

”Ochrona danych osobowych w zamówieniach IT”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

• Podstawy prawne ochrony danych osobowych
• Obowiązki organów i instytucji publicznych przy przetwarzaniu danych osobowych
• Obowiązek informacyjny przy zbieraniu danych informacyjnych
• Ochrona danych osobowych w trybach ustawy PZPM

Termin szkolenia:

29.03.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Marek Juszczak.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatu Wydziału Informatyki (e-mail: d.informatyki@wit.edu.pl).

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.