Od klient-serwer do chmury - ewolucje korporacji Oracle

Rozwój platform umożliwiających sprawne przesyłanie oraz przetwarzanie coraz większych zbiorów danych idzie w parze ze zmianą podejścia do architektury i budowy aplikacji. Nakładają się na to nowinki technologiczne, jak również zmiany społeczne.

Miło nam zakomunikować, że 23 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z Panem Marcinem Jahnem, Account Managerem firmy ORACLE. Wygłoszona zostanie prelekcja „Od klient-serwer do chmury” poświęcona współczesnym trendom rozwoju technologii informatycznych na przykładzie rozwiązań firmy ORACLE.

W trakcie spotkanie zostaną zaprezentowane zagadnienia informatyzacji globalnej, na przykładzie rozwoju oprogramowania firmy Oracle. Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1. Historia Oracle
  2. Era dot com - co dała a co straciliśmy
  3. Internet - a network computing...
  4. Aplikacje robiące wszystko - przeszłość?
  5. Wiedza on line
  6. Rozwój aplikacji mobilnych
  7. Przetwarzanie danych w chmurze - ORACLE Fusion Applications

Mgr inż. Marcin Jahn - od 18 lat związany jest z korporacją Oracle. Brał udział w kluczowych projektach Oracle w Polsce (PZU, PKO BP, NBP, TVP).
Od 10 lat pracuje w Oracle University i jest odpowiedzialny za sprzedaż projektów szkoleniowych do wszystkich klientów Oracle Polska.

Spotkanie odbędzie się 23 września 2015 r. o godz. 17:30 w sali N2

Weź udział !

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.