Od klient-serwer do chmury - ewolucje korporacji Oracle

Rozwój platform umożliwiających sprawne przesyłanie oraz przetwarzanie coraz większych zbiorów danych idzie w parze ze zmianą podejścia do architektury i budowy aplikacji. Nakładają się na to nowinki technologiczne, jak również zmiany społeczne.

Miło nam zakomunikować, że 23 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z Panem Marcinem Jahnem, Account Managerem firmy ORACLE. Wygłoszona zostanie prelekcja „Od klient-serwer do chmury” poświęcona współczesnym trendom rozwoju technologii informatycznych na przykładzie rozwiązań firmy ORACLE.

W trakcie spotkanie zostaną zaprezentowane zagadnienia informatyzacji globalnej, na przykładzie rozwoju oprogramowania firmy Oracle. Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1. Historia Oracle
  2. Era dot com - co dała a co straciliśmy
  3. Internet - a network computing...
  4. Aplikacje robiące wszystko - przeszłość?
  5. Wiedza on line
  6. Rozwój aplikacji mobilnych
  7. Przetwarzanie danych w chmurze - ORACLE Fusion Applications

Mgr inż. Marcin Jahn - od 18 lat związany jest z korporacją Oracle. Brał udział w kluczowych projektach Oracle w Polsce (PZU, PKO BP, NBP, TVP).
Od 10 lat pracuje w Oracle University i jest odpowiedzialny za sprzedaż projektów szkoleniowych do wszystkich klientów Oracle Polska.

Spotkanie odbędzie się 23 września 2015 r. o godz. 17:30 w sali N2

Weź udział !

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.