Od klient-serwer do chmury - ewolucje korporacji Oracle

Rozwój platform umożliwiających sprawne przesyłanie oraz przetwarzanie coraz większych zbiorów danych idzie w parze ze zmianą podejścia do architektury i budowy aplikacji. Nakładają się na to nowinki technologiczne, jak również zmiany społeczne.

Miło nam zakomunikować, że 23 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z Panem Marcinem Jahnem, Account Managerem firmy ORACLE. Wygłoszona zostanie prelekcja „Od klient-serwer do chmury” poświęcona współczesnym trendom rozwoju technologii informatycznych na przykładzie rozwiązań firmy ORACLE.

W trakcie spotkanie zostaną zaprezentowane zagadnienia informatyzacji globalnej, na przykładzie rozwoju oprogramowania firmy Oracle. Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1. Historia Oracle
  2. Era dot com - co dała a co straciliśmy
  3. Internet - a network computing...
  4. Aplikacje robiące wszystko - przeszłość?
  5. Wiedza on line
  6. Rozwój aplikacji mobilnych
  7. Przetwarzanie danych w chmurze - ORACLE Fusion Applications

Mgr inż. Marcin Jahn - od 18 lat związany jest z korporacją Oracle. Brał udział w kluczowych projektach Oracle w Polsce (PZU, PKO BP, NBP, TVP).
Od 10 lat pracuje w Oracle University i jest odpowiedzialny za sprzedaż projektów szkoleniowych do wszystkich klientów Oracle Polska.

Spotkanie odbędzie się 23 września 2015 r. o godz. 17:30 w sali N2

Weź udział !

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.