Od klient-serwer do chmury - ewolucje korporacji Oracle

Rozwój platform umożliwiających sprawne przesyłanie oraz przetwarzanie coraz większych zbiorów danych idzie w parze ze zmianą podejścia do architektury i budowy aplikacji. Nakładają się na to nowinki technologiczne, jak również zmiany społeczne.

Miło nam zakomunikować, że 23 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z Panem Marcinem Jahnem, Account Managerem firmy ORACLE. Wygłoszona zostanie prelekcja „Od klient-serwer do chmury” poświęcona współczesnym trendom rozwoju technologii informatycznych na przykładzie rozwiązań firmy ORACLE.

W trakcie spotkanie zostaną zaprezentowane zagadnienia informatyzacji globalnej, na przykładzie rozwoju oprogramowania firmy Oracle. Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1. Historia Oracle
  2. Era dot com - co dała a co straciliśmy
  3. Internet - a network computing...
  4. Aplikacje robiące wszystko - przeszłość?
  5. Wiedza on line
  6. Rozwój aplikacji mobilnych
  7. Przetwarzanie danych w chmurze - ORACLE Fusion Applications

Mgr inż. Marcin Jahn - od 18 lat związany jest z korporacją Oracle. Brał udział w kluczowych projektach Oracle w Polsce (PZU, PKO BP, NBP, TVP).
Od 10 lat pracuje w Oracle University i jest odpowiedzialny za sprzedaż projektów szkoleniowych do wszystkich klientów Oracle Polska.

Spotkanie odbędzie się 23 września 2015 r. o godz. 17:30 w sali N2

Weź udział !

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.