Od klient-serwer do chmury - ewolucje korporacji Oracle

Rozwój platform umożliwiających sprawne przesyłanie oraz przetwarzanie coraz większych zbiorów danych idzie w parze ze zmianą podejścia do architektury i budowy aplikacji. Nakładają się na to nowinki technologiczne, jak również zmiany społeczne.

Miło nam zakomunikować, że 23 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z Panem Marcinem Jahnem, Account Managerem firmy ORACLE. Wygłoszona zostanie prelekcja „Od klient-serwer do chmury” poświęcona współczesnym trendom rozwoju technologii informatycznych na przykładzie rozwiązań firmy ORACLE.

W trakcie spotkanie zostaną zaprezentowane zagadnienia informatyzacji globalnej, na przykładzie rozwoju oprogramowania firmy Oracle. Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1. Historia Oracle
  2. Era dot com - co dała a co straciliśmy
  3. Internet - a network computing...
  4. Aplikacje robiące wszystko - przeszłość?
  5. Wiedza on line
  6. Rozwój aplikacji mobilnych
  7. Przetwarzanie danych w chmurze - ORACLE Fusion Applications

Mgr inż. Marcin Jahn - od 18 lat związany jest z korporacją Oracle. Brał udział w kluczowych projektach Oracle w Polsce (PZU, PKO BP, NBP, TVP).
Od 10 lat pracuje w Oracle University i jest odpowiedzialny za sprzedaż projektów szkoleniowych do wszystkich klientów Oracle Polska.

Spotkanie odbędzie się 23 września 2015 r. o godz. 17:30 w sali N2

Weź udział !

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.