Odznaczenia i medale pracowników WSISiZ.

Miło nam poinformować że: Prezydent RP odznaczył dr hab. inż. Michała Inkielmana Prorektora naszej uczelni Srebrnym Krzyżem Zasługi. Minister Edukacji Narodowej przyznał Medale Komisji Edukacji Narodowej następującym pracownikom: - dr hab. inż. Piotr Holnicki-Szulc - dr hab. Przemysław Grzegorzewski - dr hab. inż Michał Inkielman - prof. dr hab. inż Janusz Kacprzyk - dr Barbara Mażbic-Kulma - prof. dr hab. inż Zbigniew Nahorski - mgr inż. Wojciech Rokicki - dr Jarosław Sikorski - prof. dr hab. Andrzej Straszak
Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019