Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – V Edycja

W dniach 11-12 kwietnia br. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – V Edycja, której jesteśmy patronem.

Wielu uznanych ekspertów i praktyków, podzieli się swoją wiedzą i sprawdzonymi rozwiązaniami – w programie 4 konferencje, 20 paneli merytorycznych i debat strategów, ponad 80 prelegentów, 350 uczestników – liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu i biznesu.

Szczegóły 👉 www.oswiataprzyszlosci.pl

Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – V Edycja

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.