Otrzymaliśmy certyfikaty „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra uczelnia, Dobra praca”

22/08/2016

Program certyfikacji Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2016

Certyfikat "Dobra Uczelnia - Dobra Praca" ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych. Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem "Dobra Uczelnia - Dobra Praca", zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie.

Program certyfikacji "Wiarygodna Szkoła" - od 1994 roku wyłania placówki godne zaufania. Przedmiotem weryfikacji były podstawy prawne działalności niepublicznych szkół wyższych, oferta i baza dydaktyczna, posiadane przez szkołę akredytacje (w szczególności nadawane przez Państwową Komisję Akredytacyjną), działalność naukowa i współpraca zagraniczna uczelni, perspektywy zawodowe absolwentów, a także formy aktywności pozaedukacyjnej.

Otrzymaliśmy certyfikaty „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra uczelnia, Dobra praca”