Otrzymaliśmy certyfikaty „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra uczelnia, Dobra praca”

Program certyfikacji Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2016

Certyfikat "Dobra Uczelnia - Dobra Praca" ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych. Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem "Dobra Uczelnia - Dobra Praca", zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie.

Program certyfikacji "Wiarygodna Szkoła" - od 1994 roku wyłania placówki godne zaufania. Przedmiotem weryfikacji były podstawy prawne działalności niepublicznych szkół wyższych, oferta i baza dydaktyczna, posiadane przez szkołę akredytacje (w szczególności nadawane przez Państwową Komisję Akredytacyjną), działalność naukowa i współpraca zagraniczna uczelni, perspektywy zawodowe absolwentów, a także formy aktywności pozaedukacyjnej.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.