Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest
Wystawa – Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru

Joanna Krzysztoń – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajecia z Malarstwa i Rysunku.
Grzegorz Rogala – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajęcia z Podstaw multimediów i Technik multimedialnych

Otwarcie wystawy odbędzie się 8 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w Galeria XX1 w Warszawie (ul. Jana Pawła II/36, Warszawa).
Wystawa potrwa do 1 marca 2019 r.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.