Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest
Wystawa – Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru

Joanna Krzysztoń – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajecia z Malarstwa i Rysunku.
Grzegorz Rogala – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajęcia z Podstaw multimediów i Technik multimedialnych

Otwarcie wystawy odbędzie się 8 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w Galeria XX1 w Warszawie (ul. Jana Pawła II/36, Warszawa).
Wystawa potrwa do 1 marca 2019 r.

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent
18/02/2019

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kanaan – malarstwo semantyczne” naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta.

Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal
13/02/2019

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium
07/02/2019

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium

W dniu 13 lutego (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Przemysław Juszczuk przedstawi referat pt. „Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex”.

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT
07/02/2019

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.