Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest
Wystawa – Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru

Joanna Krzysztoń – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajecia z Malarstwa i Rysunku.
Grzegorz Rogala – wykładowca Grafiki WIT, prowadzi zajęcia z Podstaw multimediów i Technik multimedialnych

Otwarcie wystawy odbędzie się 8 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w Galeria XX1 w Warszawie (ul. Jana Pawła II/36, Warszawa).
Wystawa potrwa do 1 marca 2019 r.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!