Panel dyskusyjny: „Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ” współfinansowanym ze środków UE. nt. "Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED".

Panel odbędzie się 6 listopada 2013 o godz. 17:00 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Program Panelu

• Historia firmy CD Projekt RED – Katarzyna Jantar, Przemysław Wójcik
  • Budowanie świata gry – Environmental Art – Lucjan Więcek
  • Tworzenie postaci – Paweł Mielniczuk
  • Dostosowanie gry do gracza, focus test – Przemysław Wójcik
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: panele-szkolenia@wit.edu.pl w treści podając imię, nazwisko oraz numer albumu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

Grupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier wideo i filmów (CDP.pl Sp. z o.o.), produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD Projekt Red) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.
Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN
24/10/2018

Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.