Panel dyskusyjny: „Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ” współfinansowanym ze środków UE. nt. "Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED".

Panel odbędzie się 6 listopada 2013 o godz. 17:00 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Program Panelu

• Historia firmy CD Projekt RED – Katarzyna Jantar, Przemysław Wójcik
  • Budowanie świata gry – Environmental Art – Lucjan Więcek
  • Tworzenie postaci – Paweł Mielniczuk
  • Dostosowanie gry do gracza, focus test – Przemysław Wójcik
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: panele-szkolenia@wit.edu.pl w treści podając imię, nazwisko oraz numer albumu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

Grupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier wideo i filmów (CDP.pl Sp. z o.o.), produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD Projekt Red) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.