Panel dyskusyjny: „Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ” współfinansowanym ze środków UE. nt. "Game Design - organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne – z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED".

Panel odbędzie się 6 listopada 2013 o godz. 17:00 w Auli
w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Program Panelu

• Historia firmy CD Projekt RED – Katarzyna Jantar, Przemysław Wójcik
  • Budowanie świata gry – Environmental Art – Lucjan Więcek
  • Tworzenie postaci – Paweł Mielniczuk
  • Dostosowanie gry do gracza, focus test – Przemysław Wójcik
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: panele-szkolenia@wit.edu.pl w treści podając imię, nazwisko oraz numer albumu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada 2013 r.

Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

Grupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier wideo i filmów (CDP.pl Sp. z o.o.), produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD Projekt Red) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!