Panel dyskusyjny „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”

21/06/2013

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”, zorganizowanym przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)” współfinansowanego ze środków UE. Dyskusja odbędzie się 27 czerwca 2013 o godz. 17.30 w sali N2.

Panel dyskusyjny

Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa

27 czerwca 2013 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

Program Panelu

• Komunikacja w relacjach z klientami - modele, formy i znaczenie
    Referuje: dr Robert Nowacki, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, konsultant
  • Sprzedaż systemów informatycznych
    Referuje: mgr inż. Michał Wierzbicki, Management Data Systems wiceprezes
  • Sprzedaż przez Internet
    Referuje: mgr Mateusz Falkowski, e-Commerce Polska, konsultant
  • Komunikacja w rozmowach sprzedażowych
    Referują: mgr Kinga Wdowicka, trener biznesu, mgr Anna Wasilewska, METIS – coaching, mentoring, szkolenia, trener biznesu
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

W trakcie panelu zostanie również przekazana informacja dotycząca miejsc stażowych oraz możliwości zatrudnienia w firmie Management Data Systems (MDS). Przewiduje się możliwość bezpośredniego kontaktu z wiceprezesem firmy MDS.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Panel dyskusyjny zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych