Panel dyskusyjny „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”, zorganizowanym przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)” współfinansowanego ze środków UE. Dyskusja odbędzie się 27 czerwca 2013 o godz. 17.30 w sali N2.

Panel dyskusyjny

Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa

27 czerwca 2013 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

Program Panelu

• Komunikacja w relacjach z klientami - modele, formy i znaczenie
    Referuje: dr Robert Nowacki, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, konsultant
  • Sprzedaż systemów informatycznych
    Referuje: mgr inż. Michał Wierzbicki, Management Data Systems wiceprezes
  • Sprzedaż przez Internet
    Referuje: mgr Mateusz Falkowski, e-Commerce Polska, konsultant
  • Komunikacja w rozmowach sprzedażowych
    Referują: mgr Kinga Wdowicka, trener biznesu, mgr Anna Wasilewska, METIS – coaching, mentoring, szkolenia, trener biznesu
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

W trakcie panelu zostanie również przekazana informacja dotycząca miejsc stażowych oraz możliwości zatrudnienia w firmie Management Data Systems (MDS). Przewiduje się możliwość bezpośredniego kontaktu z wiceprezesem firmy MDS.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Panel dyskusyjny zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.