Panel dyskusyjny „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”, zorganizowanym przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)” współfinansowanego ze środków UE. Dyskusja odbędzie się 27 czerwca 2013 o godz. 17.30 w sali N2.

Panel dyskusyjny

Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa

27 czerwca 2013 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

Program Panelu

• Komunikacja w relacjach z klientami - modele, formy i znaczenie
    Referuje: dr Robert Nowacki, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, konsultant
  • Sprzedaż systemów informatycznych
    Referuje: mgr inż. Michał Wierzbicki, Management Data Systems wiceprezes
  • Sprzedaż przez Internet
    Referuje: mgr Mateusz Falkowski, e-Commerce Polska, konsultant
  • Komunikacja w rozmowach sprzedażowych
    Referują: mgr Kinga Wdowicka, trener biznesu, mgr Anna Wasilewska, METIS – coaching, mentoring, szkolenia, trener biznesu
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

W trakcie panelu zostanie również przekazana informacja dotycząca miejsc stażowych oraz możliwości zatrudnienia w firmie Management Data Systems (MDS). Przewiduje się możliwość bezpośredniego kontaktu z wiceprezesem firmy MDS.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Panel dyskusyjny zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.