Panel dyskusyjny „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”, zorganizowanym przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)” współfinansowanego ze środków UE. Dyskusja odbędzie się 27 czerwca 2013 o godz. 17.30 w sali N2.

Panel dyskusyjny

Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa

27 czerwca 2013 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

Program Panelu

• Komunikacja w relacjach z klientami - modele, formy i znaczenie
    Referuje: dr Robert Nowacki, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, konsultant
  • Sprzedaż systemów informatycznych
    Referuje: mgr inż. Michał Wierzbicki, Management Data Systems wiceprezes
  • Sprzedaż przez Internet
    Referuje: mgr Mateusz Falkowski, e-Commerce Polska, konsultant
  • Komunikacja w rozmowach sprzedażowych
    Referują: mgr Kinga Wdowicka, trener biznesu, mgr Anna Wasilewska, METIS – coaching, mentoring, szkolenia, trener biznesu
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

W trakcie panelu zostanie również przekazana informacja dotycząca miejsc stażowych oraz możliwości zatrudnienia w firmie Management Data Systems (MDS). Przewiduje się możliwość bezpośredniego kontaktu z wiceprezesem firmy MDS.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Panel dyskusyjny zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.