Panel dyskusyjny „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa”, zorganizowanym przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)” współfinansowanego ze środków UE. Dyskusja odbędzie się 27 czerwca 2013 o godz. 17.30 w sali N2.

Panel dyskusyjny

Komunikacja w relacjach z klientem – Specyfika branżowa

27 czerwca 2013 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

Program Panelu

• Komunikacja w relacjach z klientami - modele, formy i znaczenie
    Referuje: dr Robert Nowacki, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, konsultant
  • Sprzedaż systemów informatycznych
    Referuje: mgr inż. Michał Wierzbicki, Management Data Systems wiceprezes
  • Sprzedaż przez Internet
    Referuje: mgr Mateusz Falkowski, e-Commerce Polska, konsultant
  • Komunikacja w rozmowach sprzedażowych
    Referują: mgr Kinga Wdowicka, trener biznesu, mgr Anna Wasilewska, METIS – coaching, mentoring, szkolenia, trener biznesu
  • Dyskusja
  • Podsumowanie

W trakcie panelu zostanie również przekazana informacja dotycząca miejsc stażowych oraz możliwości zatrudnienia w firmie Management Data Systems (MDS). Przewiduje się możliwość bezpośredniego kontaktu z wiceprezesem firmy MDS.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Panel dyskusyjny zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.