PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?

"PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?" - to tytuł artykułu Macieja Wiśniewskiego - studenta III roku studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Informatyki WSISiZ który ukazał się na stronach 16 - 21 ostatniego wydania magazynu phpsolutions. Pan Maciej Wiśniewski jest szefem firmy iCEAM.com Webdesigner Team (www.iceam.com). Od 2001 roku komercyjnie zajmuje sie tworzeniem aplikacji stron i serwisów internetowych dla dużych i małych firm.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym ciekawym artykułem. Kontakt z autorem: maciej.wisniewski@iceam.com

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.