PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?

"PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?" - to tytuł artykułu Macieja Wiśniewskiego - studenta III roku studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Informatyki WSISiZ który ukazał się na stronach 16 - 21 ostatniego wydania magazynu phpsolutions. Pan Maciej Wiśniewski jest szefem firmy iCEAM.com Webdesigner Team (www.iceam.com). Od 2001 roku komercyjnie zajmuje sie tworzeniem aplikacji stron i serwisów internetowych dla dużych i małych firm.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym ciekawym artykułem. Kontakt z autorem: maciej.wisniewski@iceam.com

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.