PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?

"PHP GD - jak edytować grafikę w PHP?" - to tytuł artykułu Macieja Wiśniewskiego - studenta III roku studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Informatyki WSISiZ który ukazał się na stronach 16 - 21 ostatniego wydania magazynu phpsolutions. Pan Maciej Wiśniewski jest szefem firmy iCEAM.com Webdesigner Team (www.iceam.com). Od 2001 roku komercyjnie zajmuje sie tworzeniem aplikacji stron i serwisów internetowych dla dużych i małych firm.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym ciekawym artykułem. Kontakt z autorem: maciej.wisniewski@iceam.com

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.