Pierwsza Konferencja Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

Wszystkich zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa danych osobowych zapraszamy na Pierwszą Konferencję Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, która odbędzie się 25 maja 2017 r w Pałacu Staszica w Warszawie. Konferencja jest organizowana przy wsparciu WIT.

Doceniając wagę czekających każdą instytucję nowych obowiązków1, nasza Uczelnia włącza się aktywnie w proces przygotowawczy do nadchodzących zmian.

Od października 2016 r WIT gości w swoich murach nowo powstałe Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych Osobowych /SIODO/. Dwaj przedstawiciele WIT (Rektor i Prodziekan WITZ) są współzałożycielami tego stowarzyszenia, a zarząd stowarzyszenia stanowią wykładowcy naszej uczelni.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia oraz konferencji (również możliwość rejestracji na konferencję) znajdą Państwo na stronie: www.siodo.org

Udział w konferencji jest nieodpłatny po dokonaniu rejestracji.

Liczba miejsc ograniczona.

1 Wraz z planowanym wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane dalej „RODO”) każda instytucja będzie zobowiązana realizować funkcje Inspektora Danych Osobowych (znika dotychczasowa funkcja Administratora Bezpieczeństwa Informacji). Rozporządzenie PE określa w art. 37 ust. 5, że Inspektor Ochrony Danych Osobowych ma być wyznaczany na podstawie kwalifikacji zawodowych, a w szczególności wiedzy fachowej na temat prawa i praktyk w dziedzinie ochrony danych oraz umiejętności wypełnienia zadań).

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.