Planujemy uruchomienie studiów dziennych na nowym kierunku Informatyka i Ekonometria.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania otrzymała pozytywną opinię PKA umożliwiajacą uzyskanie uprawnień do prowadzenia nauczania na kierunku Informatyka i Ekonometria w systemie studiów dziennych. Studia trwają 7 semestrów, absolwent otrzymuje dyplom inżyniera informatyki i ekonometrii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura rekrutacyjnego.

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.