PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce

Już 29 lutego i 1 marca 2016 w Warszawie odbędzie się największe spotkanie specjalistów branży ICT i ISP w Polsce - PLNOG.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują włączyć w inicjatywę koła naukowe, organizacje studenckie i ambitnych studentów zainteresowanych tą tematyką, w tym roku PLNOG jest otwarty dla studentów bezpłatnie (standardowy koszt konferencji PLNOG to od 500 do 2000zł).

Przykładowe tematy obecne na konferencji:

• Automatyzacja tworzenia sieci

• Tworzenie i synchronizacja serwerowanych stref

• Wykorzystanie możliwości serwisów streamingowych

• SDN i Cloud Computing

• Data Center

• Bezpieczeństwo sieci

To spotkanie to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia, wiedzy, oraz bezpośredniego spotkania z firmami reprezentującymi branżę. To świetna okazja na rozpoczęcie stażu w jednej z nich oraz w zbudowaniu silnej, wartościowej bazy kontaktów, która zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Zwłaszcza dla członków kół naukowych jest to świetna okazja, na zyskanie silnego partnera i nawiązania owocnej współpracy. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału! O konferencji więcej można dowiedzieć się na stronie organizatora,

Facebooku oraz Twitterze.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.