PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce

23/02/2016

Już 29 lutego i 1 marca 2016 w Warszawie odbędzie się największe spotkanie specjalistów branży ICT i ISP w Polsce - PLNOG.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują włączyć w inicjatywę koła naukowe, organizacje studenckie i ambitnych studentów zainteresowanych tą tematyką, w tym roku PLNOG jest otwarty dla studentów bezpłatnie (standardowy koszt konferencji PLNOG to od 500 do 2000zł).

Przykładowe tematy obecne na konferencji:

• Automatyzacja tworzenia sieci

• Tworzenie i synchronizacja serwerowanych stref

• Wykorzystanie możliwości serwisów streamingowych

• SDN i Cloud Computing

• Data Center

• Bezpieczeństwo sieci

To spotkanie to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia, wiedzy, oraz bezpośredniego spotkania z firmami reprezentującymi branżę. To świetna okazja na rozpoczęcie stażu w jednej z nich oraz w zbudowaniu silnej, wartościowej bazy kontaktów, która zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Zwłaszcza dla członków kół naukowych jest to świetna okazja, na zyskanie silnego partnera i nawiązania owocnej współpracy. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału! O konferencji więcej można dowiedzieć się na stronie organizatora,

Facebooku oraz Twitterze.

PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce