PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce

Już 29 lutego i 1 marca 2016 w Warszawie odbędzie się największe spotkanie specjalistów branży ICT i ISP w Polsce - PLNOG.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują włączyć w inicjatywę koła naukowe, organizacje studenckie i ambitnych studentów zainteresowanych tą tematyką, w tym roku PLNOG jest otwarty dla studentów bezpłatnie (standardowy koszt konferencji PLNOG to od 500 do 2000zł).

Przykładowe tematy obecne na konferencji:

• Automatyzacja tworzenia sieci

• Tworzenie i synchronizacja serwerowanych stref

• Wykorzystanie możliwości serwisów streamingowych

• SDN i Cloud Computing

• Data Center

• Bezpieczeństwo sieci

To spotkanie to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia, wiedzy, oraz bezpośredniego spotkania z firmami reprezentującymi branżę. To świetna okazja na rozpoczęcie stażu w jednej z nich oraz w zbudowaniu silnej, wartościowej bazy kontaktów, która zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Zwłaszcza dla członków kół naukowych jest to świetna okazja, na zyskanie silnego partnera i nawiązania owocnej współpracy. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału! O konferencji więcej można dowiedzieć się na stronie organizatora,

Facebooku oraz Twitterze.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.