PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce

Już 29 lutego i 1 marca 2016 w Warszawie odbędzie się największe spotkanie specjalistów branży ICT i ISP w Polsce - PLNOG.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują włączyć w inicjatywę koła naukowe, organizacje studenckie i ambitnych studentów zainteresowanych tą tematyką, w tym roku PLNOG jest otwarty dla studentów bezpłatnie (standardowy koszt konferencji PLNOG to od 500 do 2000zł).

Przykładowe tematy obecne na konferencji:

• Automatyzacja tworzenia sieci

• Tworzenie i synchronizacja serwerowanych stref

• Wykorzystanie możliwości serwisów streamingowych

• SDN i Cloud Computing

• Data Center

• Bezpieczeństwo sieci

To spotkanie to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia, wiedzy, oraz bezpośredniego spotkania z firmami reprezentującymi branżę. To świetna okazja na rozpoczęcie stażu w jednej z nich oraz w zbudowaniu silnej, wartościowej bazy kontaktów, która zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Zwłaszcza dla członków kół naukowych jest to świetna okazja, na zyskanie silnego partnera i nawiązania owocnej współpracy. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału! O konferencji więcej można dowiedzieć się na stronie organizatora,

Facebooku oraz Twitterze.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!