PLNOG - największa konferencja operatorów sieci w Polsce

Już 29 lutego i 1 marca 2016 w Warszawie odbędzie się największe spotkanie specjalistów branży ICT i ISP w Polsce - PLNOG.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują włączyć w inicjatywę koła naukowe, organizacje studenckie i ambitnych studentów zainteresowanych tą tematyką, w tym roku PLNOG jest otwarty dla studentów bezpłatnie (standardowy koszt konferencji PLNOG to od 500 do 2000zł).

Przykładowe tematy obecne na konferencji:

• Automatyzacja tworzenia sieci

• Tworzenie i synchronizacja serwerowanych stref

• Wykorzystanie możliwości serwisów streamingowych

• SDN i Cloud Computing

• Data Center

• Bezpieczeństwo sieci

To spotkanie to świetna możliwość na zdobycie doświadczenia, wiedzy, oraz bezpośredniego spotkania z firmami reprezentującymi branżę. To świetna okazja na rozpoczęcie stażu w jednej z nich oraz w zbudowaniu silnej, wartościowej bazy kontaktów, która zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Zwłaszcza dla członków kół naukowych jest to świetna okazja, na zyskanie silnego partnera i nawiązania owocnej współpracy. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału! O konferencji więcej można dowiedzieć się na stronie organizatora,

Facebooku oraz Twitterze.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.