Pomóż stworzyć wirtualną bibliotekę w WIT i korzystaj z jej zasobów

Biblioteka WIT zakupiła dla swoich czytelników kilka publikacji w formie elektronicznej. Nasbi.pl to serwis oferujący książki z różnych dziedzin. Na chwilę obecną mamy do swojej dyspozycji tylko kilkanaście pozycji, ale liczymy na zainteresowanie naszych czytelników i zgłaszanie swoich propozycji zakupu.

Pomóż nam stworzyć wirtualną bibliotekę
  • wejdź na stronę nasbi.pl
  • zarejestruj i zaloguj się w Bibliotece
    Podczas rejestracji w polu Nazwisko (lub nazwa firmy) wpisujemy: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, w polu Imię (lub NIP) wpisujemy: 5271201902, a w polu E-mail podajemy swój szkolny mail z domeną @wit.edu.pl.
  • wskaż tytuły jakimi jesteś zainteresowany lub wypożycz już zakupione przez Uczelnię
  • czytelnicy, którzy zarejestrują się w listopadzie oraz podejmą wyżej wymienione kroki otrzymają gratisowego ebooka

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.