Pomóż stworzyć wirtualną bibliotekę w WIT i korzystaj z jej zasobów

Biblioteka WIT zakupiła dla swoich czytelników kilka publikacji w formie elektronicznej. Nasbi.pl to serwis oferujący książki z różnych dziedzin. Na chwilę obecną mamy do swojej dyspozycji tylko kilkanaście pozycji, ale liczymy na zainteresowanie naszych czytelników i zgłaszanie swoich propozycji zakupu.

Pomóż nam stworzyć wirtualną bibliotekę
  • wejdź na stronę nasbi.pl
  • zarejestruj i zaloguj się w Bibliotece
    Podczas rejestracji w polu Nazwisko (lub nazwa firmy) wpisujemy: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, w polu Imię (lub NIP) wpisujemy: 5271201902, a w polu E-mail podajemy swój szkolny mail z domeną @wit.edu.pl.
  • wskaż tytuły jakimi jesteś zainteresowany lub wypożycz już zakupione przez Uczelnię
  • czytelnicy, którzy zarejestrują się w listopadzie oraz podejmą wyżej wymienione kroki otrzymają gratisowego ebooka

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN