Pomóż stworzyć wirtualną bibliotekę w WIT i korzystaj z jej zasobów

Biblioteka WIT zakupiła dla swoich czytelników kilka publikacji w formie elektronicznej. Nasbi.pl to serwis oferujący książki z różnych dziedzin. Na chwilę obecną mamy do swojej dyspozycji tylko kilkanaście pozycji, ale liczymy na zainteresowanie naszych czytelników i zgłaszanie swoich propozycji zakupu.

Pomóż nam stworzyć wirtualną bibliotekę
  • wejdź na stronę nasbi.pl
  • zarejestruj i zaloguj się w Bibliotece
    Podczas rejestracji w polu Nazwisko (lub nazwa firmy) wpisujemy: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, w polu Imię (lub NIP) wpisujemy: 5271201902, a w polu E-mail podajemy swój szkolny mail z domeną @wit.edu.pl.
  • wskaż tytuły jakimi jesteś zainteresowany lub wypożycz już zakupione przez Uczelnię
  • czytelnicy, którzy zarejestrują się w listopadzie oraz podejmą wyżej wymienione kroki otrzymają gratisowego ebooka

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00