Pomóż stworzyć wirtualną bibliotekę w WIT i korzystaj z jej zasobów

15/11/2016

Biblioteka WIT zakupiła dla swoich czytelników kilka publikacji w formie elektronicznej. Nasbi.pl to serwis oferujący książki z różnych dziedzin. Na chwilę obecną mamy do swojej dyspozycji tylko kilkanaście pozycji, ale liczymy na zainteresowanie naszych czytelników i zgłaszanie swoich propozycji zakupu.

Pomóż nam stworzyć wirtualną bibliotekę
  • wejdź na stronę nasbi.pl
  • zarejestruj i zaloguj się w Bibliotece
    Podczas rejestracji w polu Nazwisko (lub nazwa firmy) wpisujemy: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, w polu Imię (lub NIP) wpisujemy: 5271201902, a w polu E-mail podajemy swój szkolny mail z domeną @wit.edu.pl.
  • wskaż tytuły jakimi jesteś zainteresowany lub wypożycz już zakupione przez Uczelnię
  • czytelnicy, którzy zarejestrują się w listopadzie oraz podejmą wyżej wymienione kroki otrzymają gratisowego ebooka

Pomóż stworzyć wirtualną bibliotekę w WIT i korzystaj z jej zasobów