Porozumienie o współpracy z Centrum im. Adama Smitha

W dniu 10 marca 2008 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Centrum im. Adama Smitha a WSISiZ. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość pogłębienia wiedzy o gospodarce i mechanizmach rynkowych, a także odbywania praktyk w tym zakresie. W ramach zawartego porozumienia planowane są również spotkania z pracownikami Centrum.
Centrum im. Adama Smitha jest pierwszym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, niezależnym, nie związanym z żadną istniejącą instytucją polityczną instytutem naukowo-badawczym, powołanym w formie fundacji. Centrum bada i propaguje zasady i etykę wolnego rynku, popiera budowę i rozwój gospodarki rynkowej.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.