Porozumienie o współpracy z Centrum im. Adama Smitha

W dniu 10 marca 2008 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Centrum im. Adama Smitha a WSISiZ. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość pogłębienia wiedzy o gospodarce i mechanizmach rynkowych, a także odbywania praktyk w tym zakresie. W ramach zawartego porozumienia planowane są również spotkania z pracownikami Centrum.
Centrum im. Adama Smitha jest pierwszym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, niezależnym, nie związanym z żadną istniejącą instytucją polityczną instytutem naukowo-badawczym, powołanym w formie fundacji. Centrum bada i propaguje zasady i etykę wolnego rynku, popiera budowę i rozwój gospodarki rynkowej.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.